Skocz do zawartości
InZ4GI0

Home-EditionPodanie InZ4GI0Home-Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: InZ4GI0
Staż w cs'a: 5 lat
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): około 4h  link do gt

http://home-edition.gameme.com/playerinfo/20610

Znajomości AMXX: 8-10 (W cs 1.6 robiłem nawet swoje plugin lecz w CS:GO jeszcze nie bawiłem sie)

Gdzie miałeś/aś admina: Counter Strike 1.6(chyba na 8 w tym na 2 moich serwerach) (CS:GO na 2 w tym na 1 moim)
Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Ponieważ, Spędzam dużo czasu na serwerze , Mam dobry kontakt z graczami, jestem opanowany,kulturalny ,Składka nie stanowi problemu .Myśle ze spełniam wszystkie wymagania.
Kontakt: GG:11227379, Steam: InZ4Gi0 Skype: inzagioo (lecz na skype juz dawno nie bylem) TS3: Steam-Games (aktualnie to mój serwer)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż. Dzisiaj miałem okazję z nim pograć. :)

Otóż, przez jedną mapę, gracz ten zachowywał się dosyć różnie. W którejś tam rundzie napisałem coś o zajmowaniu slota, to też dostałem od niego informacje że mogę sobie wykupić slot jeżeli taki potrzebuje (takie zachowanie oczywiście na +). Na następnej mapie, zauważyłem na czacie słowa powszechnie uważane za "brzydkie", ale myślę że nie były one aż tak wulgarne żeby dawać minusa. :D

Streszczając moją wypowiedź:

Jestem na tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo osób się wypowiedziało , wiec nie mogę stracić okazji by zrobić (powiedzieć) coś głupiego ;D Ale wracając do tematu:

• kultura jest
  • doświadczenie jest
  • dwie kulki miedzy nogami jest

Podsumowując chłop jest kulturalny, w miarę opanowany, sympatyczny adminował kiedyś wiec na próbę czemu by nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟troko98
      Nick: Troko98
      Staż w cs'a: 3,5 roku
      Ile dziennie grasz na serwerze (link): 2-6 godzin
      Gdzie miałeś/aś admina: nie miałem
      Gdzie masz admina: nie mam 
      Dlaczego właśnie ja: Często jestem w godzinach gdy brakuje kogoś do wyczyszczenia pewnych osób,które oszukują :)
      Kontakt: ptroko98@gmail.com 
    • Przez ♟kamilwie1b
      Nick: JakJaKozakJestem
      Staż w cs'a: 5 lat 
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2h
      Gdzie miałeś/aś admina: kiedyś na mandarynce jak jeszcze był serwer ale upadł
      Gdzie masz admina: nie mam aktualnie nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Gram jutro trochę czasu na tym serwerze i przydał by się kolejny admin bo trochę tych haksiorów jest , jestem zawsze wstanie płacić składkę za admina bo zarabiam na siebie więc te 30zł czy tam ile jak wydam na admina to nic się nie stanie . Gram dużo na tym  serwerze razem z kolegą nick: BabyBenz , czekam za odpowiedzią mam nadzieję  że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie . Pozdrawiam :)
      Kontakt: kamilwie1b@o2.pl gg też mogę założyć :) 
    • Przez >>FighterTRN<<
      Nick: FighterTRN
      Staż w cs'a: 8 lat przerwa 2 lata
      Ile dziennie grasz na serwerze: 3-8 godz   https://www.gametracker.com/player/FighterTRN/31.186.83.188:27081/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem
      Gdzie masz admina: Brak
      Dlaczego właśnie ja: Chcę zostać Adminem ponieważ chcę aby była fajna atmosfera na serwerze bez cziterow. Wiem że brak Admina prędzej może mnie zdyskwalifikować ale spróbuję, nigdy nie starałem się o Admina bo nie było tylu cziterow. czasy się zmieniły i więcej osób nie gra fee ar a serwer czysty od czitow zwraca uwagę graczy . Chodzi o to że często gram wieczorem, wtedy aktywność czitow wzrasta a Admini wiadomo mają swoje sprawy praca, szkoła ja akurat mam czas choć też pracuje. Nie chcę Admina dla siebie ale dla wszystkich graczy. Gram często nagrywam demka ale wiadomo czit od razu bana nie dostanie tylko po obejrzeniu demka i ocenie. A tak mógłbym wykluczyć to szybciej. Adminem być nie jest łatwo zdaje sobie z tego sprawę ale chce aby ten serwer był bez osób odpalonych bo jak graja tacy to gracze ociekają. Czekam na opinie i pozdrawiam.  
      Kontakt:  GG 50086293 
    • Przez ♟TdL Thief
      Nick: Thief TDL
      Staż w cs'a: 12-13lat
      Ile dziennie grasz na serwerze (link): http://www.gametracker.com/player/Thief%20TDL/31.186.83.188:27155/
      Gdzie miałeś/aś admina:nie miałem 
      Gdzie masz admina:nie mam 
      Dlaczego właśnie ja:A może dlatego że jestem stałym graczem na serwerze #4 :D po za tym wiele razy się zdarza że nie uczciwi gracze odpalają te swoje badziewne m.in wallhack , aimbot , mulithack i inne pierdoły .bad które przeszkadzają inny uczestnikom gry w dobrej zabawie . Ja obecnie tego nie toleruje i nie lubię oszustów!!!!!!!!!!!  Dla mnie liczy się czysta i uczciwa gra !!!!!! :D Często jak gram i grają również tzw: ODPAŁY .bad , zdarza się że nie ma żadnego Admina na serwerze aby ogarnoł to wszystko  i trzeba wchodzić na specta lub czekać aż odpał wyjdzie albo wejdzie Admin. Uważam że mógłbym się przydać dlatego że spędzam naprawdę dużo godzin na waszym serwerze i nie którzy myślą że już jestem Adminem  :D ale ten wybór pozostawiam wam . Dzięki i Pozdrawiam
      Kontakt GG:59757597 Tel:536432138 FB: Podam pózniej