Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A to Moje Bawimy sie na całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB.<3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biere wszystko

serendipity.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pobawie :]

booyaka.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sts postawic na Meksyk a tutaj postawic na Kamerun :D z racji ze jestem taki zdolny pileczka dla mnie ok? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty

 

Wyniki będą aktualizowane na bieżąco, tzn. powstanie tabela z rankingiem i będzie systematycznie uzupełniana, czy podasz wyniki jak się faza grupowa skończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym poscie znajduje sie aktualny ranking. Postaram sie go aktualizowac co drugi dzien. Jesli u kogos sie pomylilem, to prosze dac mi znac, przelicze punkty jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ruskie te dwa dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty nasrał w galoty  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam na złocisza, lenistwo wygrywa :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 52 jak sie nie pomylilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jak się chętny nie znajdzie, to jutro po południu się postaram policzyć wszystkim bo i tak mam czas. 

 

Co innego jakby było info w stylu "podliczę po 2 tyg" bo nie mam czasu, zamiast "co dwa dni" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się nie pomyliłem to 54, licz kornik tylko żebyś Ty potem nagród nie musiał dawać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan na dzień 23.06.2014 (Ostatni liczony mecz: Chorwacja - Meksyk)

 

majlo

70

vonrive

70

kozio

68

Obywatel

66

serendipity

65

Patryk

62

batonik

62

Złoty

62

kazanek

60

kornikooss

59

Zankor

59

Kaska

58

Mr.Bear

57

Makarov

53

leniwiec

51

Patrycja

50

PaYel_PL

50

Pulasar

49

Sasek

49

gen.Anders

48

booyaka

47

pannax

47

bania

45

krzysiek

44

mikser

41

Karol

40

 

Przerzucić to na pierwszą stronę. Liczyłem od początku (dobry typ - 3pkt, dokładny wynik - 5pkt). Nie chce mi się sprawdzać i po fazie grupowej niech ktoś zliczy bo ja nie będę mógł ;)

 

Sory że taki rozrzut, wstawiłem tabele a przepisywać mi się nie chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupi jestem 4 jak na razie ;D Może będą jakieś nagrody pocieszenie od 4 do 8 miejsca? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zwloke. Ostatnio brakuje mi czasu na wszystko. Dzieki kornikos za podliczenie punktow. Przed chwilka zliczylem wszystkie mecze, ale wyniki mi wcielo i po prostu nie chce mi sie juz tego jeszcze raz robic. Nastepnego dnia po zakonczeniu fazy grupowej wrzuce zaktualizowane wyniki. Chcialbym wprowadzic zmiany do konkursu, a mianowicie punktacje w fazie pucharowej. Pod uwage bylyby brane tylko wyniki regulaminowego czasu gry oraz podwojona zostalaby liczba punktow mozliwych do zdobycia, czyli 6 za dobry typ i 10 za dobry wynik. Dzieki temu wiecej osob mialoby szanse na zgarniecie jakis nagrod. Prosze o wypowiedzi odnosnie tej zmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Złoty Wszystko ok tylko, że czemu gracz który zajmie pierwsze miejsce ma otrzymać aż 3 nagrody? Może to jakoś rozłożyć ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, można zrobić tak, że mamy jeden wielki koszyk z nagrodami i pierwsze miejsce wybiera 2 nagrody, potem drugie 2, trzecie 2, potem kolejno po jednej aż braknie.
Ale raczej zostawiłbym tak jak jest.

 

O ile nikt nie będzie miał pretensji, jak dla mnie można zmieniać, taktuję to jak zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy rozpiska na faze pucharowa bedzie aktualizowana co faze czy na czuja trzeba przewidywac finał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że na 1/8 będzie rozpiska, potem na 1/4, półfinał i finał, inaczej ciężko byłby pkt. przyznawać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tak jak mowi Kozio odnosnie rozpisek. Jesli chodzi o nagrody nie bedzie zadnych zmian. Oczywiscie, jesli ktos kto wygra bedzie mial juz ktoras z danych nagrod to bedzie mogl sie jej zrzec na rzecz nastepnej osoby lub przekazac komus znajomemu. Chodzi o gry i podkladki, bo podejrzewam, ze glowna walka toczy sie o pilke ;) Wprowadzam tez zmiane w regulaminie odnosnie punktacji. Bedziemy typowac tylko wynik meczu w regulaminowych 90 minutach, odpuszczamy sobie dogrywke i karne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez MatseyW
      Witajcie!

       

      Administracja Home-Edition postanowiła zorganizować dla was przemiły konkursik świąteczny, konkurs będzie polegał na napisaniu najlepszego wiersza o tematyce świątecznej.

      Pamiętajcie, aby wierszyk nie był za smutny, niechaj będzie troszkę radości w nim, w końcu święta!

       

      Zasady uczestnictwa:

       

      - Każda osoba umieszczając post pod tym tematem potwierdza, że poniższy wierszyk ułożyła sama i nie jest plagiatem,

      - Każda próba oszustwa będzie karana,

      - Każdy użytkownik ma prawo umieścić tylko jeden wierszyk, tworzenie multikont skończy się banem na stałe,

      - Użytkownik może edytować posta tylko z opcją poprawy błędów.

       

      Nagrody:

       

      Dla trzech najlepszych twórców oczywiście będzie czekała nagroda w postaci:

       

      Za pierwsze miejsce - V.I.P na okres 30 dni na wybranym serwerze + 30 kluczy na serwerze #4 + wybrany skin na #4 lub #3 serwerze,

      Za drugie miejsce - V.I.P na okres 14 dni na wybranym serwerze + 15 kluczy na serwerze #4 +  wybrany skin na #4 lub #3 serwerze,

      Za trzecie miejsce - V.I.P na okres 7 dni na wybranym serwerze + wybrany skin na #4 lub #3 serwerze.

       

      Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23.12.2016 ( dzień przed wigilią ), najlepsze 3 wierszyki wybierze zacne żyri ( @MatseyW & @JaNcZo_wiN )

      Posty można pisać do 23.12.2016, o godzinie 20:00 temat zostanie zamknięty, a żyri zacznie wyłaniać zwycięską trójkę!

       

       

       



      Zakaz pisania innych postów, tylko wierszyki.

    • Przez Me_Gusta
      witam.
      z braku czasu i chwilowych chęci chciałbym przeprowadzić konkurs w zamian za klucz CS-Go plus coś extra.
      Potrzebuję postawić stronę baru "heineken" która miałaby przyciągnąć publikę.
      Mam kilka prostych wymagać co miało by znajdować się na tejże stronce

      -Stronka ma dotyczyć baru gdzie co piątek jest bilard, Polskie piwko i muzyka
      -W soboty organizowane są imprezy z Polskim DJ-em do godz 3:00
      -Najważniejszym punktem jest umieszczenie playlisty ( coś jak top 20 ) z głosami publiki (po zalogowaniu) "like" np
      -Możliwość dodawania własnych propozycji muzycznych - po zalogowaniu
      -Ewentualnie jakieś "radio" odtwarzacz muzyki ( po kliknięciu)
      -więcej info na priv
       
      Na szybko ogarnełem takie  coś
      Podsumowując.
      Potrzebuje gotowy szablon plus skrypt do ogarnięcia. Niczym poza wytycznymi nie musicie się martwić.
      Proponuje zapoznać się z ofertami www.hostinger.pl i chwilą własnych chęci.
      Konkurs rozstrzygnie się powiedzmy za 2 tygodnie, bo w sumie nie wymagam wiele tj 28-02-2015 sobota.
      Najlepszy projekt wygrywa.

      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...