Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwego mężczyzne poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy. 100% sprawdzone typy na koniec zabawy :D

PS. Wiem że zabawa czasochłonna dla twórcy/ów ale można pomyśleć nad czymś podobnym w przyszłości. Np Champions League w przyszłym sezonie.

booyakafinals.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Wiem że zabawa czasochłonna dla twórcy/ów ale można pomyśleć nad czymś podobnym w przyszłości. Np Champions League w przyszłym sezonie.

 

Nie ma sprawy, ale tym razem bedzie potrzebna mi pomoc. Samemu ciezko wszystko ogarnac, szczegolnie gdy sie pracuje i chce sie po tej pracy najzwyczajniej w swiecie odpoczac, a nie zajmowac sie jeszcze tabelkami :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złociszku ja Ci mogę pomóc przy nastepnym takim konkursie przy liczeniu pkt po dzisiaj tez moge tylko daj znac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 mecze sprawdzic to juz jest chwilka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki pojawia sie juz dzisiaj po zakonczeniu finalowego meczu (jesli nie zasne :P ). Zostanie udostepniona paczka z wszystkimi plikami, ktore posiadam, wiec kazdy bedzie mogl sprawdzic punktacje na wlasna reke. 

 

Pare ciekawostek:

1. Mecze grupowe z udzialem Kostaryki nie zdobyly ani jednego punktu. Wszystkie mecze tej druzyny uzbieraly lacznie 9 punktow. 

2. Poza meczami Kostaryki punktow nie zdobyly mecze :

- Brazylia - Meksyk (gr.), 

- Hiszpania - Chile (gr.),

- Niemcy - Algieria (1/8).

3. Najpoprawniej typowanym meczem byl mecz Australia - Hiszpania (gr.), ktory zdobyl lacznie 106 punktow. 

4. Srednia ilosc zdobytych punktow (bez meczu finalowego) wynosi 83,46.

5. W sumie zdobylismy 2170 punktow (bez meczu finalowego). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale bardzo lubię czytać takie statystyki :D Jak masz więcej i chce Ci się pisać to ja chętnie poczytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez MatseyW
      Witajcie!

       

      Administracja Home-Edition postanowiła zorganizować dla was przemiły konkursik świąteczny, konkurs będzie polegał na napisaniu najlepszego wiersza o tematyce świątecznej.

      Pamiętajcie, aby wierszyk nie był za smutny, niechaj będzie troszkę radości w nim, w końcu święta!

       

      Zasady uczestnictwa:

       

      - Każda osoba umieszczając post pod tym tematem potwierdza, że poniższy wierszyk ułożyła sama i nie jest plagiatem,

      - Każda próba oszustwa będzie karana,

      - Każdy użytkownik ma prawo umieścić tylko jeden wierszyk, tworzenie multikont skończy się banem na stałe,

      - Użytkownik może edytować posta tylko z opcją poprawy błędów.

       

      Nagrody:

       

      Dla trzech najlepszych twórców oczywiście będzie czekała nagroda w postaci:

       

      Za pierwsze miejsce - V.I.P na okres 30 dni na wybranym serwerze + 30 kluczy na serwerze #4 + wybrany skin na #4 lub #3 serwerze,

      Za drugie miejsce - V.I.P na okres 14 dni na wybranym serwerze + 15 kluczy na serwerze #4 +  wybrany skin na #4 lub #3 serwerze,

      Za trzecie miejsce - V.I.P na okres 7 dni na wybranym serwerze + wybrany skin na #4 lub #3 serwerze.

       

      Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23.12.2016 ( dzień przed wigilią ), najlepsze 3 wierszyki wybierze zacne żyri ( @MatseyW & @JaNcZo_wiN )

      Posty można pisać do 23.12.2016, o godzinie 20:00 temat zostanie zamknięty, a żyri zacznie wyłaniać zwycięską trójkę!

       

       

       



      Zakaz pisania innych postów, tylko wierszyki.

    • Przez Me_Gusta
      witam.
      z braku czasu i chwilowych chęci chciałbym przeprowadzić konkurs w zamian za klucz CS-Go plus coś extra.
      Potrzebuję postawić stronę baru "heineken" która miałaby przyciągnąć publikę.
      Mam kilka prostych wymagać co miało by znajdować się na tejże stronce

      -Stronka ma dotyczyć baru gdzie co piątek jest bilard, Polskie piwko i muzyka
      -W soboty organizowane są imprezy z Polskim DJ-em do godz 3:00
      -Najważniejszym punktem jest umieszczenie playlisty ( coś jak top 20 ) z głosami publiki (po zalogowaniu) "like" np
      -Możliwość dodawania własnych propozycji muzycznych - po zalogowaniu
      -Ewentualnie jakieś "radio" odtwarzacz muzyki ( po kliknięciu)
      -więcej info na priv
       
      Na szybko ogarnełem takie  coś
      Podsumowując.
      Potrzebuje gotowy szablon plus skrypt do ogarnięcia. Niczym poza wytycznymi nie musicie się martwić.
      Proponuje zapoznać się z ofertami www.hostinger.pl i chwilą własnych chęci.
      Konkurs rozstrzygnie się powiedzmy za 2 tygodnie, bo w sumie nie wymagam wiele tj 28-02-2015 sobota.
      Najlepszy projekt wygrywa.

      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...