Skocz do zawartości
boleK

[KSIĄZKI] Co czytasz :)?

Rekomendowane odpowiedzi

W wakacje przeczytałem "Ojca Chrzestnego". Lektura super w sam raz do opalania nad morzem. Tak się zaczytałem, że nieźle skóra mi się spiekła od słoneczka. Pozdro dla zmarźlaków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czytam Legenda Drizzta :D Forgotten realms :) super książka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Zwodniczy punkt" J. Brown-a. Dosyć łatwo można się wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam S.Kinga, nie będę wymieniał wszystkich tytułów ale to tylko część z tego co warto przeczytać: Ręka Mistrza, Bezsenność, Stukostrachy, Lśnienie, To... długo by wymieniać. Jeśli ktoś lubi ten gatunek to G.Masterton też jest przyjemny do czytania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam zamiar przeczytać całą "Mroczną Wieżę". Już dawno przeczytałem I część, jednak bardzo długo czekałem na drugą bo w bibliotece nie było, ale po zakupie tableta już katuje pdfy po nocach więc można nadrobić. ;] A tak to przeleciałem wszystko co było w bibliotece od Kinga :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wasze posty i znalazłem ludzi którzy maja wręście podobne upodobania co do książek :) pisząć o mnie lubie bardzo tematykę wojeną,autobiografie,sensacje,ogólnie książki które maja przełożenie w rzeczywistym świecie jak Bogusław Wołoszańki i jego sakrby III rzeszy ale teraz wziełem się za biografie jestem kibol książke mocną ale odzwierciedlającą życie kibolskie kibica Stilonu gorzów książka łamie wszelkie stereotypy i obawy ludzi bojących się iść z dzieckiem na stadion a także pokazuje całą strukture kibiców polecam Jestem Kibolem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książka, która najbardziej mnie ruszyła to "Złodziejka Książek". Polecam, długo nie mogłem wrócić do rzeczywistości po niej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markus Zusak, dramat, czasy wojny, narratorem jest śmierć. Początek jest ciężki, później nie możesz przestać czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę miał co przeczytać, bo ostatnio nie miałem pomysłu ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:"ja lubię czyta książki o cpunach" aż nie mogłem z tego hehe ;) polecam "Poradnik pozytywnego myślenia" i film też śmieszny początek jak wyrzuca książkę za okna. Haha (wie ten kto widział też film) resztę muszę zobaczyć co czytałem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio czytam ksiazki Michała Gołkowskiego serie o Stalkerach Polecam "Ołowiany świt" i "Drugi Brzeg" bardzo wciagajaca saga  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołowiany Świt przeczytałem jakiś czas temu, od dłuższego czasu szukam w necie "Drugi brzeg" i za kij znaleźć nie mogę :( 

 

Jeszcze w międzyczasie się za Metro wziąłem, ale nie mam ochoty czytać do końca.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro mi sie podobalo, niestety nie bylo mi dane doczytac do konca :/ od kilku lat mam ochote przeczytac to http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49593/lek-i-odraza-w-las-vegas film widzialem setki razy :) oryginal jaki i remake z Johnnym Deppem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołowiany Świt przeczytałem jakiś czas temu, od dłuższego czasu szukam w necie "Drugi brzeg" i za kij znaleźć nie mogę :(

 

Jeszcze w międzyczasie się za Metro wziąłem, ale nie mam ochoty czytać do końca.. 

ja w robocie mam ksiazke drugi brzeg i powiem wkreca czlowieka na maxa na przerwie 30 minutowej teoretycznie spedzilem 3 h ale ksiazke cala przeczytalem polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz czytam książke Masy "O PIENIADZACH POLSKIEJ MAFII"  ciekawa ksiazka dobrze sie czyta, polecam tez jego pierwsza ksiazke "O KOBIETACH POLSKIEJ MAFII"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie miałam czasu i ochoty tak sobie zasiąść i poczytać, ale parę dni temu zaczęłam Cizię Zyke - Złoto i polecam, chociaż jeszcze nie jestem nawet w połowie. Fajny styl, fajny humor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se zacząłem czytać Metro 2033. Autora  Dmitry Glukhovsky. :P jestem na 130 Stronie i strasznie wciąga :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, nie wiem dokąd dotarłem ale odpuściłem. Częściowo przez to że mi tablet padł, ale zaczynała się niestety robić nudna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie czytam "Arnold. Edukacja kulturysty" :) Polecam dla osób, które lubią Arniego jak i osób które interesują się kulturystyką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie skończyłem książkę o Arnim. Czytał z Was ktoś "Miasteczko Salem" ? Jakieś opinie? Obecnie czytam klasyki polskiej historii czyli Dywizjon 303 i Wyklęte pokolenia polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi. Ja Kinga sporo pozycji przeczytałem, i takie jak Miasteczko Salem, Pod kopułą czy Komórka śmiało mogę polecić. Szarpnąłem się na całą Mroczną Wieżę, i wciągnęła mnie do tego stopnia że zarywałem nocki aby dokończyć ;))

 

Gdzieś słyszałem o podobnej trylogii rosysjkiego autora bodajże, z fantastyki ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu a miałem chęć coś przelecieć bo teraz trochę czasu mam : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi Ci czasem o Pierumowa? Nie czytałam, raczej nie przepadam za fantasy, ale dostałam kiedyś Tern i czytałam o autorze. Niestety za każdym razem źle wychodzę na pożyczaniu książek i teraz nawet nie wiem gdzie wędruje moja książka :(

Ale jak lubisz Kinga, to może zainteresuje Cię Masterton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...