Skocz do zawartości
redha

World Cup 2014 - Brasil

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze, w tym jedna nieuznana, prawidłowo strzelona bramka :D

Teraz na meczu Francja - Honduras na boisko wszedł Boniek Garcia :D

oraz były zawodnik Wisły Kraków Osman Chavez.

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się kazanek, że nie oglądałeś, bo flaki z olejem. Mogło być 1:1 (taki wynik dałem, sam się nie spodziewałem, że to może wejść xD), ale w ostatniej akcji meczu Szwajcaria wyszła z kontrą 6 na 4+bramkarz, żenujące zachowanie Ekwadoru, leniom nie chciało się, za przeproszeniem, dupy ruszyć tylko "stali jak widły w gnoju" no i wpakowali im bramę.

I tak jak przedmówca wspomniał znów koszmarny błąd sędziów.

 

Generalnie rolexy lepsze, ale ociupinkę, bo piłka głównie w środku pola, jedyne co mi się podobało to często próby z dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych meczach miał bym prawie komplet zgadniętych wyników, tylko głupia Szwajcaria musiała strzelić w doliczonym i Bośnia w 85. Jedynie Francja mnie nie zawiodła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mecz Bośni z Argentyną?

Sercem oczywiście byłem za Bośnią, z tego co słyszałem to nie dali sobą pomiatać. Jest szansa na 2 grupę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż  jak dla mnie lepsze wrażenie zostawiła Bośnia, powiedzmy sobie szczerze tak grająca Argentyna może polecieć w 1/8 a w 1/4 na pewno...

Gdyby wystawiać noty za mecz: Bośnia zmiażdżyłaby Argentynę, u południowców nikt nie zagrał dobrze, a u Bośniaków ciężko szukać słabych punktów. 

Tyle strat Messiego w jednym meczu to chyba nigdy nie widziałem, pytanie czemu Messi bierze się za rozgrywanie? Każdy jego kontakt z piłką blisko własnej połowy było ogromnym zagrożeniem... dla Argentyny. Gdyby Bośniacy nie bronili całym zespołem to mogliby skontrować.

 

A za nonszalancje Argentyńczyków należy się ostra bura. O ile Di Maria jak grał "krzyżakiem" to był dokładny to co poniektórym chyba palma odbiła, prowadząc tylko 2:0 wybijają piłkę z pola karnego właśnie "krzyżakiem", drużyna gwiazdorów... Byli dla mnie faworytami, teraz chciałbym, żeby odpadli jak najszybciej, zresztą tak pewnie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zagrała dziś Australia to obawiam się, że Hiszpanie skończą na ostatnim miejscu w grupie...

No i dobrze zresztą. Najwyższy czas zmienić trenera i budować nową reprezentację, a mają na to dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po wszystkim postawiłem na hiszpanie 3 L Jack'a Daniels'a. Jest jeszcze szansa żebym nie przegrał jak urugwaj nie wyjdzie z grupy dzisiaj sie okaze ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz być spokojny, spokojnie można inwestować na Anglików, szkoda tylko, że w konkursie tak optymistycznie stawiałem na Urugwaj :D

 

max mogą remis ugrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Kozio Nie zmiania trenera tylko zmiana rządu, nie wiesz jaka jest korupcja w Hiszpanii? O piłkarzach nie wspomnę. Jak można 2x raz popełnić ten sam błąd, wystawiając Diego Coste i Xabi Alonso? Co oni dali w tych meczach? Szkoda nerwów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hiszpanie mają teraz dobrego napastnika ? Torres żenada odkąd odszedł z Liverpooolu, Vila to też nie ten sam zawodnik. Liczył , że Costa się przebudzi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz Urugwaj - Anglia to pokaz, pt. JAK NALEŻY GRAĆ W PIŁKĘ.

Pereyra zostaje zmasakrowany z kolanka w głowę, lekarz po interwencji pokazuje, że zawodnik jest do zmiany, a sam zainteresowany lekko kołyszącym się krokiem pokazuje GRAM DALEJ NIC MI NIE JEST, po czym po 5 minutach notuje interwencję w stylu najlepszych obrońców na świecie.

Mecz piękny, były szybkie akcje, sytuacje - słupki, poprzeczki. Nikt nie udaje, że coś go boli, nikt nie symuluje faulów. Dochodzi do tego świetne sędziowanie - absolutnie klasa światowa.

Cholernie szkoda mi anglików, gdyż po prostu zabrakło im szczęścia. Rooney pakuje z 15cm piłkę z poprzeczkę. Muslera broni jak oszalały. Suarez BÓG. Cavani na mikrometry dogrywa piłkę na głowę - CUDO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełnoprawny obywatel

 

Oczywiście masz rację, ale rząd za powołania nie odpowiada.

 

 

 

Hmm, nie spodziewałem się tak genialnej postawy Urugwaju, co do meczu to tak jak wyżej, nie wiem czy nie najlepszy mecz tego turnieju jak dotąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Kozio Nie? Dają milion euro i masz taki skład wystawić i przegrać :D

@@krzysssi3k Zgadzam się w 100% dodam od siebie, że mecz był znakomity. Nie ważne kto wygrał bo liczą się emocje i wczoraj obie drużyny to pokazały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o meczu Kostaryka vs Włochy?

 

Sensacja pełną gębą? 

 

Kostaryka jak dla mnie urasta do roli prawdziwego "czarnego konia" tego turnieju, żadne Chile, Kolumbia a właśnie Kostaryka. Warto zwrócić uwagę, że ich drabinka nie jest zbyt wymagająca. A skoro wychodzą z grupy śmierci z pierwszego miejsca, hmmm wnioski niech każdy sobie wyciągnie.

 

 

Pełnoprawny obywatel

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy grały padaczkę, całkowicie zgaśli po zmarnowanej setce Bario i po golu Kostaryki.

Nie ma co się oszukiwać, to że Kostaryka wychodzi z pierwszego miejsca to nie jest przypadek.

W pojedynku Włochy vs Urugwaj, faworyt jest dla mnie tylko jeden (GOD SAVE THE KING).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15697748/wlochy-vs-kostaryka-zobacz-skrot-meczu

 

Wystarczy porównać ilość sytuacji bramkowych(to Włosi powinni mieć ich więcej to oni większość meczu przegrywali). A kilka genialnych kontr też tam jest :P

 

Kostaryka gra bardzo inteligentnie i właśnie dlatego widzę w nich "czarnego konia".

 

 

A co powiecie o meczu Francja vs Szwajcaria.

 

 

Jak dla mnie fenomenalny mecz, fenomenalna Francja z liderem Benzemą, choć z karnym się nie popisał, ale akurat strzelać to on ich nie umie(moim zdaniem) no i zawalił w murze.

 

Po za tym ciekawa sytuacja z bramkami Benzemy, sędziowie okradli go już dwóch trafień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Ribery nie gra :( No Francja już drugi raz pokazuje, że ma szansę dojść wyżej :P Chociaż nie wiem czy oni po części mają ułatwioną grupę z tego co teraz widać, ale widać, że są zgrani i oby trzymali ten poziom ;) Co do meczu Włochy- Kostaryka, bramka na farcie czy taki dobry mecz był? :D@@kazanek do Ciebie pytanko :P bo widzę, że oglądałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ten mundial jest pełen niespodzianek ;) Mi się podobała bramka jak Gervinho strzelił z WKS :D

Dziś Argentyna - Iran będzie ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie oglądałem meczów , byłem na siatce i nie żałuje. Kostaryka może nie gra pięknie ale wygrywa. Pamięta ktoś ME i jak grała Grecja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem ciekawy i kontrowersyjny mecz między Argentyną a Iranem. Pierwsza połowa, masakra ze strony Argentyńczyków. Brak wykończenia, proste błędy. Czasem myślałem, że to Polacy grają :D W drugiej połowie się "obudzili" kilka lepszych akcji ;) ale to nie było to. Messi próbował wziąć ciężar gry na siebie i to mu się udało 2 min przed spotkaniem. Lekki skręt w lewo, idealny strzał i bramka :) Co do Iranu, pokazał jak grać z kontry, jak należy się bronić, jak się walczy o piłkę. Idealne ustawienie w pierwszej jak i w drugiej połowie. Bramka wysiała w powietrzu, lecz nie udało się. To był ich mecz. Brawa dla obu drużyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy jak to Niemcy , jak się wygrać nie da to i zremisować trzeba, zawsze grają do końca i to się im opłaca, Ghana naprawdę solidnie szkoda ze nie wygrali. Jeśli chodzi o Argentynę to mają piekielny atak ale skuteczność woła o pomstę do nieba, co do ich obrony to do przewidzenia że rewelacji tam nie będzie ,wchodza młodzi i brak im doświadczenia co jest zrozumiałe i tak to wyglada że Iran mógł sie pokusic wczoraj o 3 pkt. Lubię Argentynę ale jak trafią na mocniejsza ekipę to będzie blado..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecja wczoraj po fuksie, karny po wywrotce o własne nogi :D szkoda Wybrzeża, niby dobrze że kolejny europejski zespół wychodzi z grupy ale nie w taki sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...