Skocz do zawartości
redha

World Cup 2014 - Brasil

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dla mnie śmiech na sali, "eksperci" w studio + "komentatorzy"  tvp: "ewidentny karny". Ja się pytam gdzie? Gość zahaczył o nogę obrońcy i się wypieprzył... no i karny...

A postawiłem 1:1 :D To już 4 albo 5 mecz, gdzie w doliczonym czasie gry wynik mi się psuje :/

 

 

Suarez idiota, jeszcze wciska kit w wywiadach, że się potknął i uderzył zębami w jego ramię, uszkadzając sobie oko xd Przecież widać, jak się do skoku szykuje haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refresh

 

 

Kostaryka wczoraj okradziona i znowu Ci farciarscy Grecy... Najpierw niesłuszna żółta kartka po kolizji Greka z powietrzem, potem już zasłużona druga i w konsekwencji czerwona, w międzyczasie nie podyktowany ewidentny karny dla Kostaryki. 

 

Jak nic się nie zmieni to za 2 tygodnie Navas odbierze złote rękawice, fenomen na bramce. 

 

 

Nie wiem jak Wy, ale nie cierpię Greków za ich prostackie zachowania i temperament, a ten ich trener i dureń w jednej osobie to szkoda słów, jeszcze pretensje miał.

 

 

Jak typujecie dzisiejsze mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie szkoda bo brazylia grała słabo a że sędziowie im pomagali to tylko dlatego doszli do półfinału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na 6 rozegranych meczów gra się jeden dobry (ćwierćfinał) to nie ma co liczyć na sukces.

 

Liczę, że Argentynę czeka podobny los, choć oni fazę pucharową grają nie tak źle jak dotąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...