Jump to content
Sign in to follow this  
Kozio

Crash

Recommended Posts

Oki :)

14:51, serw już wstał

Zauważyłem kilka błędów:

-jak coś wylosuję to wszystko jest uznawane za pozytywne, mi to oczywiście nie przeszkadza, ale dla nowy graczy może to być trochę niezrozumiałe

-możliwe, że to jednorazowy przypadek, ale jak grałem to gdzieś 8 rund pod rząd padłem zabity przez nieśmiertelnego

-nasilił się na serwie "brak ciała", już od dawna jest z tym problem, czasem strzela się do kogoś i dopiero 3-4 strzał zadaje obrażenia, jak grałem to wpakowałem w gościa cały magazynek (3/4 strzałów celnych) i dopiero po przeładowaniu zadałem pierwszego hita, takie coś zdarzyło się pierwszy raz

edit

21:24 po minucie wstał z powrotem

Dwa pytania, czy błędy wcześniej występowały? I czy czas trwania padów się skrócił.

Edit: Ah, i czy momenty crashy są takie same, moment zmiany mapy, próba losowania w ruletce itp.

Tylko "brak ciała" występował wcześniej.

Występuje jeszcze jeden problem, mowa o przycinaniu się broni, głównie m4, ale również występował wcześniej.

Znów powtórzyła się sytuacja druga, ale to na mapie fy_pool_day, więc akurat można to zrozumieć.

Jak serw padnie to wstaje do 2 minut.

Cóż ja w dalszym ciągu będę się upierał, że coś źle z tą ruletka Rodriego zrobileś batonik, w ruletce Rodriego nie ma nożownika, a jest kilka innych nowych, po za tym występował nadal błąd, który powstał po naprawach Tamq, a w ruletce Rodriego też go nie było. Może wyłaczyłeś nie ten plugin?