Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Retro
Staż w cs'a:3
Wiek:22
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):GT nie chce ze mną współpracować http://www.gametracker.com/player/Retro/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: 0/10 szczerze mówiąc nie miałem z tym nigdy styczności. myślę że filozofii większej nie ma i szybko ogarnę.
Gdzie miałeś/aś admina: nigdzie
Gdzie masz admina: nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja. Dlatego że gram praktycznie codziennie po kilka(naście) godzin. Widzę co się dzieje na serwerze - brak kultury, wyzwiska, od czasu do czasu cziterzy.
Większość adminów przeniosła się na :GO i czasami nie ma komu zrobić porządku.

W swojej karierze na #1 kilka banów wyłapałem - fakt. Problemów raczej nie stwarzam. Jestem miły, komunikatywny, wyrozumiały, bystry i odpowiedzialny.
Na forum wchodzę. Postów jeszcze nie nabiłem.
Kontakt: gg:170494
               pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na tak. Kulturalny, śmieszny, bardzo często widać go na serwerze a AMXX ogarnie. Ostatnio niestety ale nie ma komu wejść i banować bo praktycznie większość przeniosła się na GO, więc przyda się pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu posłuchałeś mojej rady :D a więc  trochę kultura by się przydała a tak to często jest na serwerze, ostatnio udziela się na forum, ogarnia cs'a a amxx ogarnie też :D  Jest sporo czasu z nami więc dajcie szansę :) Jestem na tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retro ? Na admina ? Koniec świata.

No więc jestem na tak gdyż jest kulturalny śmieszny, ogarnięty i często bywa :P
Retro na ,,Krula" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, miałem wczoraj nieprzyjemność grać z adminem, który kompletnie nie ogarniał komend amxx- tragedia... Nie wyobrażam sobie, żeby miał być taki kolejny, najpierw niech kolega coś ogarnie potem składa podanie.

Po drugie patrząc na wypowiedzi z forum też nie bardzo widzę go w roli admina.

 

Czekam na poprawę, póki co NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Kozio 

 

jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj
 

 

Retro ma nabite 60 godz w tym miesiącu na serwerze, Ty niecałą godzinę :) 

 

Retro to Retro, jegomość dobry. Ja bym dał ze względu na to że mało kto tam siedzi na tym serwerze (poza miśkiem), a jeśli będzie miał admina to chociaż większa szansa że nie będą grały odpalone gimbusy po 10h :) 

 

No i jeśli będzie pamiętał że admin służy do adminowania a nie do zabawy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retro na prezydenta !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy gram nie ma znaczenia, bo wypowiedziałem się na temat na który mam ogląd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak dostaniesz admina to koniec z raszami i zabijaniami z noża!!!I :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i rekonekty się skończą :(  co dwa życia to nie jedno trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu moge sie wypowiedzieć ;p Myśle że sparwdzi sie w roli admina kilka razy dawał dobre info o odpałach, dużo siedzi z kultura tez raczej nigdy nie bylo problemow :)  .adminpaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jak wchodzę na serwer widzę go prawie z każdym razem i problemów nie sprawiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się wakacje co za tym idzie, dzieciak będą próbować swoich sił na "lewiźnie", więc dodatkowa para rąk się przyda, a wydaje mi się, że da rade, od wczoraj przecież nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO i jeszcze Retro na admina!! Co to się porobiło.

Jako że byłeś zawsze skory to komentowania decyzji adminów na serverze to ja teraz będę się bacznie Tobie i Twoim poczynaniom przyglądał(oczywiście jeśli dostaniesz admina)

Z kulturą u Ciebie różnie bywało ale  grasz z nami długo, jesteś obecny na serverze prawie każdego dnia dlatego jestem skory do napisania TaK.(z bólem serca ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złapałem prawie wszystkie kolory z każdej grupy na forum. brakuje jeszcze czerwonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje moją akceptacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie go do kosza. jeżeli lubicie i chcecie mieć "syf" na serwerze to ja się prosić nie będę. zawieszam również swoją grywalność na #1 z w.w. powodu. dzięki za mile spędzone 41tysięcy minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak :) ogarnie chociaz tych co ewidentnie czity mają bo siedzi w 1.6 bardzo dużo . PS . weź sobie jeszcze Profe i bedzie ekipa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie go do kosza. jeżeli lubicie i chcecie mieć "syf" na serwerze to ja się prosić nie będę. zawieszam również swoją grywalność na #1 z w.w. powodu. dzięki za mile spędzone 41tysięcy minut.

Spokojnie retro troszke to trwa zanim dostaniesz admina a jestem prawie przekonany ze tak bedzie ;) napewno sie przydasz spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retro na adma, czemu by nie. :P

Dość aktywny na na serwerze, wymagania już spełnia. A amx się szybko nauczy.

Jestem na TAK. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polać mu dobrze prawi, Jestem na tak. RETRO dzis admin jutro zastąpisz kazanka :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie muszę uczyć się czegoś co potrafię.
zamykamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...