Skocz do zawartości
Heavenly

Heavenly Podanie na administratora CS GO FFA.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :Heavenly

Staż w cs'a: 10 lat

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT  z Twoim nickiem): 3\4 godziny zależności od dnia| a na serwerze gram od niedawna : http://www.gametracker.com/player/heavenly/80.72.41.84:27031/

Znajomości AMXX: 10/10 Podejrzewam że musiałbym co nieco odświeżyć nie ale nie miałem jeszcze adma na GO

Gdzie miałeś/aś admina: Na serwerach takich jak...

Doświadczenie w administrowaniu czy też w pomocy administrowania nabrałem przez jakieś 6 lat gry w Counter strike. Posiadałem własną serwerownie Cs-ESH.eu Współtworzyłem Cs-Kurnik oraz Cs-Jasionkę na przełomie lat 2007-2011 I kilka innych pomniejszych serwerowni na mniejszym polu czasowym.

Gdzie masz admina: Nigdzie aktualnie

Dlaczego właśnie ja: Yyy nie mam pojęcia to wy prowadzicie rekrutację a ja jestem aktualnie dostępny :) To tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej pytają 

- Dlaczego chcę Pan dla nas pracować ? 

- Yyy tu nie zarobie żadnych pieniędzy ale może się przydam :)

to pytanie jest ode mnie : Od jakiego czasu grywasz w Counter Strike 1.6/CS:S/CS:GO od 2004 - do 2007 - był NS  i od 2009 steam który mam do teraz zarejestrowane godziny w 1.6 to 736 a teraz GO to około 360 ? 

Kontakt: skype rebot331469 

P.S Wymóg 10 postów ? Wybaczcie ale nie będę wam śmiecił na forum. Jeśli będę miał coś do powiedzenia to się wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.