Jump to content
Sign in to follow this  
cancel

Steam vs Non Steam

Recommended Posts

Czy była by możliwość na 4funie tak jak na FFA by NS słyszał Steama i na odwrót?
Wcześniej mi to nie przeszkadzało,ale po dzisiejszej sytuacji jednak to może wkurzyć.
Koleś mnie zblokował jak miałem Boga i ja przypadkiem zblokowałem jego,tak że oboje zostaliśmy zabici przez gwałciciela. Zaczął na mnie przez micro najeżdżać jaki to ja bot jestem i blokuje,poleciały w moja stronę wyzwiska. Niestety podniósł mi ciśnienie i również go obraziłem. Ja napisałem to na czacie i widział to admin(Kozio) i dostałem bana na 4 godziny,ale rozumiem że złamałem regulamin i ban się należał. Chodzi o to że admin Kozio ma Steama a ten koleś miał NS i nie słyszał jak mnie obraża w wyniku czego tylko ja dostałem bana co uważam za niesprawiedliwe ze i on nie został ukarany.
Tak więc czy była by możliwość by NS i Steam mógł się słyszeć nawzajem na 4funie? Bo taka sytuacja jest dość niesprawiedliwa ze jedna z dwóch osób,które zawiniły,została ukarana a druga nie. Kare odczekam bo mi się należy i oczywiście nie mam pretensji do Kozia.

Hmm, prawdę mówiąc i tak bym tego nie słyszał, bo byłem w innym teamie, tzn. tak mi się wydaję przynajmniej.

Cóż skoro przykre słowa padły z obu stron, co prawda nie słyszałem, ale znamy się, więc wierze na słowo mogę dać Ci UB.

Ale następnym razem zamiast wyzwisk, można napisać na u@ to za bloczenie też mogę wywalić, czy nawet zbanować, jak ktoś robi to celowo i non stop. 

Nie Kozio, ja wiem ze złamałem regulamin i odczekam z godnością ten czas :D
Chodzi mi tylko o taką zmianę jaką przedstawiłem wyżej (:

Temat chyba w złym dziale,bo powinno być w Aktualizacje/Propozycje...Wybaczcie!

Jeśli dobrze pamiętam był już taki temat kiedyś i coś mówili że chyba nie dało rad zrobić takiego czegoś ;/ No bardzo by się przydało takie coś :D

Jakiś jest błąd na 3#, bo na reszcie serwerów normalnie wgrywam dodatek umożliwiający rozmowę steam i nonsteam i działało od strzała, a na 4FUN jak wgram, to w ogóle nie slychać nikogo.