Skocz do zawartości
Log4n

[Rozpatrzone] how?! wh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: how?!
Serwer:# 4fun
Data:20.07.14. 17:42
Adres ip (amx_ip):176.112.74.75
Demo/screeny:http://speedy.sh/FZEW2/how.dem
Opis sytuacji:
Wszystku na demku leci wzrokiem po ścianach skanuje, zawsze wie gdzie ktoś wyleci zza rogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czysto, ale warto by to sprawdzić tym programem co kazanek podrzucił kiedyś, ale nie mam XP niestety, ale do tego trzeba by HLTV, bo to za krótkie na taką zabawę.

 

Jedyna podejrzana akcja jak dla mnie to 12:00, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że po demku zauważyłem, że gość ewidentnie częściej strzela w prawą stronę, w sensie prawy bark itd.(skrzywnienie takie), więc tutaj można by podejrzewać wh, nie chce mi się już rozpisywać o co mi chodzi, w każdym razie każdą sytuację dało się zobaczyć albo usłyszeć nawet tą 12:00.

 

Zatem czysto.

 

Log4n

 

Doceniamy inicjatywę, ale raczej się pomyliłeś, ew. dłuższe demko kręć, warto też w nieco lepsze słuchawki zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale też dziwna sprawa potem wbiłem i jak z awki strzela się na dd2 z resp na resp, wylosowałem ducha z ruletki byłem w ścianie z awki mnie zabił muszę poobserwować bo coś mi tu śmierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że coś ma, ale jak tak to on dość sprytny jest, bo już próbowałem demko mu kręcić, ale zdarzała mu się max 1 akcja na pocz. demka potem już nic, pewnie spec obserwuje i offa jak ktoś na spec się pojawi. Ciężko mi go oskarżać, bo go nie przyłapałem, ale dziwny jakiś jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to skill + luck? Bez ogladania demka, czysto teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, bo co jeszcze to jak wchodziłem na spec to koleś wychodził po paru min i wracał gdy mnie nie było. Może przypadek, nie tylko j, ale wielu graczy też pisało, no ale może faktycznie skill i szczęście, mój błąd skoro czysto nie szukajmy na siłę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...