Skocz do zawartości
=PL=

=PL=

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: =PL=
Staż w cs'a: 13 lat
Ile dziennie grasz na serwerze: ok 4 godzin dziennie
Znajomości AMXX: 1/10 ale jestem pojętny... ;)
Gdzie miałeś/aś admina: Na starych serverach LAN w internet cafe 13 lat temu :D (tzn. nigdzie ;( )
Gdzie masz admina: Jeszcze nie mam
Dlaczego właśnie ja: Zwracam się z uprzejmą prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :)

Gram w cs od zawsze ;) zaczynając jeszcze w latach gdy owa gra byla w powijakach, tzn tworzyly sie pierwsze servery, klany itd. Mając na uwadze fakt, iż ostatnimi czasy dość wielu graczy oszukuje grając z aktywnym WH postanowilem zlozych powyższe podanie celem rozpatrzenia, uważam bowiem że gra powinna być sprawiedliwa i przyjemna a trudno mówić o przyjemności gdy ewidentnie widać WH a adminów brak. Charakter mojej pracy pozwala mi na dosyć częste wizyty na serverze.

Pozdrawiam

=PL=
Kontakt: gg: 51307188

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

9 przeczytało ten temat:
    Kugell007  ♟Deus  ♟==Globalekk==  InFlex  ♔Honor  ♟Ciastek98  ♟Szczena    ♟K1lereK 
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟Aven
      Nick: AveN
      Staż w cs'a: 8 lat z przerwami
      Ile dziennie grasz na serwerze (link):  http://www.gametracker.com/player/aVen/31.186.83.207:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: hs-****** też paintball oraz u znajomego na serwerach :)
      Gdzie masz admina:  Nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Spędzam troche czasu na serwerze, dosyć często nie ma admina, więc myślę, że mogę troche pomóc. Zresztą zawsze to kolejna para oczu do oceny :D
      Kontakt: Forum pw.
    • Przez ♟KielekAG
      Staż w cs'a: 8 lat
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nie mialem jeszcze Admina ale znam komendy wszystkie
      Gdzie masz admina: Nie mam
      Dlaczego właśnie ja: Serwer mi się podoba jest mega a Admina chce mieć dlatego że jest naprawdę dużo cheaterów i każdy się skarży po za tym nie ma żadnego Admina na serwie wchodzi raz na jakiś czas i dla tego ludzie uciekaja z servera. Mam czas wraz z kobieta od godizny 11 do 23 pod pelna opieka serva Pozdrawiam 
    • Przez ♟Lizak Wa-wa
      Nick: Lizka Wa-wa
      Staż w cs'a: Z jakieś kilka lat temu grałem 2lata później przerwa i gram teraz 5 miesięcy
      Ile dziennie grasz na serwerze (link): gram codzieniie po kilka godzin. Nie wiem czy dobry link  http://www.gametracker.com/player/Lizak%20Wa-wa/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nigdzie
      Gdzie masz admina: Nigdzie ale chce tutaj
      Dlaczego właśnie ja: Wiem że nie mam doświadczenia jako admin ale gdzieś trzeba nabrać :) Wiem kiedy ktoś gra na czitach i przyda się ktoś kto gra codziennie o różnych porach, często gdy gram wchodzi jakiś cziter i nie ma admina żeby go wywalić. Jestem pewny że na pewno się przydam. 
      Kontakt: daw.liz@wp.pl  Dawid Lizurej
    • Przez ♟PaczTamToNieJa
      cześć chciałem złożyć podanie o admina poniżej są informacje {serwer dd2}

1. Nick z cs: PaczTamToNieJa
      2. Imię : Przemek
      3. Wiek : 16
      4. Doświadczenie: - byłem adminem już na wielu serwerach, wzorowo znam amx itp 
      5. Grywalność na serwerze:'gram do 8h dziennie
      6. Skąd wiesz o Nas: a przez przypadek znalazłem tan serwer
      7. Kontakt do siebie: mam skype  i fb
      8. Dlaczego chcesz admina?: Bo chce wam pomoc 
      9. Czy masz mikrofon? : Tak.
      10. Znajomość AMX ? : 9/10
      11. Umiesz obsługiwać Amxban's ? :  - Umiem obsługiwać
      12. Umiesz posługiwać się menu "Amxmodmenu" ? :  - Owszem umiem
      13. Akceptujesz regulamin admina:  - Tak