Skocz do zawartości
Toraq

Podanie Toraq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Toraq
Staż w cs'a: 10lat
Wiek: 23
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/Toraq/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX:  Ssy  umiem zrobić.  Amxmodmenu nie jest trudne.
Gdzie miałeś/aś admina: tak,  http://cspukawka.eu/
Gdzie masz admina: tak
Dlaczego właśnie ja:  Ponieważ, ostatnimi czasy sporo siedzę na Waszym serwie i z racji tej, że nie ma tak często adminów, latają ludzie na haxach. Mi chodzi o admina, tylko po to by banować tych noobków, co latają na aimach i wh. Wiem, że nie spełniam wymagań i ich nie spełnie. To jest pewne. Na roku akademickim również, na forum nie będę miał czasu, gdyż studiuje medycynkę.  Ale póki co.. do paź. mam czas więc mogę ciorać w csa. Jakieś tam doświadczenie mam w tego csa i umiem rozrównić, czy ktoś wymiata.. czy jedzie na jakimś gównie.
Kontakt: Steam:  Toraq

 

 

P.s  Jeżeli, uważacie, że nie spełniam wymagań itp. to trudno. Płakać nie będę, tylko szkoda, że dużo osób biega na haxach i psują grę uczciwym graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnięty :D kultura 100% ,  no i wie jak się naćpać legalnie :D  , jestem na TAK :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, miły kulturka, gra już długo w te klocki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również na tak jak grałem z nim nie sprawiał żadnych problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzela bardzo dobrze ,bardzo angażuje się w grę (pozytywnie ,bez bluzg oczywiście) byłby dobry admin.

Tylko że wymagania skopane ,2 posty to mało ,grę można wyłączyć na 30min i po odkopywać tematy choćby w dziale 4fun i 15 postów uzbiera się szybko.

Piszesz że na forum nie będziesz miał czasu ,ale adminowanie na serwerze wymaga również aktywności na forum ,nie raz napisana zostanie skarga ,gdzie będziesz musiał odpowiedzieć i wstawić demko ,ale wydaje mi się że o tym wiesz.

Fajnie byłoby gdybyś został adminem ,ale z takim podejściem do wymagań ja na razie neutralnie : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać:

 

na forum rejestrowałem się w: "Rejestracja: 10 wrz 2011"

 

Grałem na 2, kiedy jeszcze była FFA.  Nie piszę na forum, bo trzeba się naprawdę napracować. W csa, to wchodze.  20-40min i po zabawie.

 

Na cspukawce.eu bardzo się angażowałem zarówno w serwer jak i na forum... niestety. Dzieciaki opanowały najpierw forum.. potem serw. I stwierdziłem, że szkoda czasu na takie coś. 

Co do skarg, znam ten temat. Zawsze mi ktoś dawał znać, że jakaś jest skarga.. to wtedy wyjasniałem sprawę. 

 

Posty... bez sensu sztucznie nabijać posty na jakiś "liczymy do 1000000"  albo przywitaj sie. Bez sensu.

Mogę to zrobić.. ale po co?  by zadowolić tych którym to nie pasuje, albo tylko po to by sztucznie wymaganie spełnić?

 

Nie jestem taki zły, jak to by się wydawało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze, macie wymagania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie tak, slaby bez skila ale ogarniety duzo gra NA TAK ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie tak, slaby bez skila ale ogarniety duzo gra NA TAK ! :D

wypowiedział się ten, co na serwie równie długo jak ten marny lekarzyna.

gośc faktycznie dobrze strzela, ogarnia i wie co i jak. problem ma tylko z kulturą, za bardzo go emocje ponoszą, nabrać dystansu nie potrafi. no i ogolnie ludzi nie zna i zaraz zacznie wlepiać bany jak godi. jakby mniej wyzywał graczy na majku jak admów nie ma to nawet byłbym na tak

 

 

 

 

 

 

pulszak nie przyklejaj mi naklejek. co mnie pb obchodzi jak to ffa...

Edytowane przez Retro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedział się ten, co na serwie równie długo jak ten marny lekarzyna.

gośc faktycznie dobrze strzela, ogarnia i wie co i jak. problem ma tylko z kulturą, za bardzo go emocje ponoszą, nabrać dystansu nie potrafi. no i ogolnie ludzi nie zna i zaraz zacznie wlepiać bany jak godi. jakby mniej wyzywał graczy na majku jak admów nie ma to nawet byłbym na tak

maly offtop z mojej strony - CO TO ZA INSYNUACJE? dawno nie gralem i 2 graczy zle osadzilem, zycie, zdarza sie, nie jestem robotem, w kazdym razie zanim odszedlem wszystko bylo dobrze - teraz tez bedzie tylko potrzebuje troszke ogrania i poogldania innych...

 

Wracajac do tematu - kilka razy bylo mi dane zagrac z Toraq'iem i odczucie mam niemalze identyczne co w cytowanym przeze mnie poscie Retro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko,   jak nie to nie, nie muszę być adminem, chciałem dobrze, bo pełno odpaleńców biega, a nie będe ciągle bani ani siicka wołał by bana dali.

 

Plusar,  proszę, jak możesz zamknij temat. Sami się kiedyś odezwą.

 

 

 

 

PS  btw Retro: faktycznie długo jesteś na serwerze, sądząc po dacie rejestracji.

 

I pisząc "marny lekarzyna" rozumiem, że osiągnąłeś w życiu znacznie więcej. Cieszę się niezmiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to wszystko poważne, jakie oficjalne... :D Jestem pewny że w zyciu codziennym popisujecie sie równie piekną erudycją i elowkencją, sam prof. Miodek bylby zazdrosny ;)

 

Praktycznie wszystko napisane powyzej jest prawdą (duzo gra, dobrze gra, za bardzo sie podnieca)... tylko wnioski wydaja mi sie wyciągnięte błędnie( takie sa przywary mlodosci ze łatwo sie unosimy :D, a jako admin by sie wyrobil, w koncu tytuł zobowiązuje;) ).

 

Jestem oczywiscie na tak, z powodu jakze trywialnego -> więcej adminow niczemu nie przeszkadza, często brakuje jakiegos akurat gdy jest potrzebny.

 

P.S Tak jak latwo można mu przydzielic admina, tak samo łatwo można mu go bedzie odebrać jesli zawiedzie zaufanie. proste

 

P.P.S Oczywiscie mnie najbardziej ucieszylby admin dla RETRO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może adminów jest dużo, ale tak naprawdę to kto siedzi tam najczęściej? 

 

Dodatkowy się przyda więc jestem na Tak

 

Tylko nie sprzedawaj mnie jak zawsze pod innym nickiem wchodzę, zobaczysz moją dupę i odrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem ze Toraq często nie umie opanować emocji, jak na 23 lataka to trochę słabo.. Kiedyś byłbym na NIE, ale dzisiaj byłbym skłonny dać mu admina na próbę. Dobrze strzela i ogólnie ogarnia ta grę, myślę że się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...