Skocz do zawartości
  • 0
borys

Trening celnośći - od Silver'a do Global Elite

Pytanie

Witam, poradnik dla wszystkich, którzy zamierzają grać coraz lepiej, a przede wszystkim chcą poprawić swoją celność.

 

Bardzo prosta sprawa. W workshopie szukamy mapy training aim csgo 2 (LINK!) - ja akurat na filmiku poniżej korzystam z innej wersji mapy - i dodajemy ją do swojej kolekcji. Odpalamy lokalnie, bez botów i ustawiamy wszystko tak jak ja na filmiku. Po odpaleniu mapy, możemy zauważyć dwie tablice:

 

Na jednej wybieramy broń, której będziemy używać (wystarczy strzelić, bądź kliknąć E będąc blisko):

 

Pierwsza tablica

l68ml076uv9f.png

 

Na drugiej zaś wybieramy tryb treningu. Zmieniamy Amount na 100 (wystarczy strzelić w napis amount lub nacisnąć E będąc blisko tablicy i wybrać odpowiednią ilość):

 

Druga tablica

zx6uvvxvfubk.png

 

Ustawiamy się w średniej odległości (2-3) i zaczynamy. Nazywa się to trening 100,  który określa naszą celność. Końcowy wynik jest naszą celnością w % - mi udało się ukończyć z 88%. Oczywiście, jeśli dla kogoś jest to banał, może zmniejszyć sobie długość wyświetlania się tarcz (na filmiku static tar. duration 0.75, czołówka strzela na 0.5-0.25):

 

dqqkkacxsheu.png

 

Tutaj krótki filmik z mojego treningu:

 

Moim zdaniem 10-15 minut treningu dziennie na tej mapie daje bardzo dobre efekty. Do tego można oczywiście dorzucić grę na jakimś DM (deathmatch) i po 20 minutach takiej rozgrzewki jesteśmy gotowi do gry. Być może nie dla wszystkich jest to logiczne, ale trenowanie w taki sposób umożliwia nam zapamiętanie wykonania odpowiedniego ruchu, by namierzyć przeciwnika.

 

Mam nadzieję, że komuś się to przyda, pozdrawiam.

Poradnik w 100% wykonany przeze mnie dla Home-Edition.eu.

Kopiowanie na inne strony zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co do ustawień już od początku można grać na delay'u 0,25 bo to jest odstęp między kropkami, najważniejszą opcją jest tutaj Static tar. duration czyli czas na jaki pokazują się kropki, osoby które zaczynają grac w cs'a grają na 0,75, gracze wprawieni (nie mówię o elicie) grają na 0,5. Podkreślając nie mówię o elicie bo sam mam 2 kałachy czyli gram przeciętnie a na 0,75 osiągam  90-100% kropek więc nie jest to dla mnie zbyt wielkie wyzwanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Biorąc pod uwagę mój wątpliwy skill, na pewno się podszkolę, bo wstyd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo dobry i przydatny ranking @@borys. Wiem co mówię bo się uczyłem na tej mapie tylko inny krajobraz był :D Polecam wszystkim a w szczególności dla tych co nie grali jeszcze lub są niedoświadczeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem to bardzo dobra rzecz,na początku strzelałem po 25-30 a teraz napierdzielam po 55-60 po treningu okolo tygodnia oczywiście na ustawieniach pro, Polecam wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...