Skocz do zawartości
Patrycja ^^

Podanie na admina - Patrycja ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Patrycja ^^

Staż w cs'a: Trochę ponad 2 lata

Ile dziennie grasz na serwerze: Różnie http://www.gametracker.com/player/Patrycja%20%5E%5E/80.72.41.84:27031/

Znajomość AMXX: 0/10 Może będzie ktoś tak miły i pomoże? :)

Gdzie miałaś admina: Nigdzie

Gdzie masz admina: Nigdzie

Dlaczego właśnie ja?: Spędzam trochę czasu na serwerze, problemów z kulturą raczej nie mam, adminów nigdy nie za wiele więc mogę pomóc.

Kontakt: GG: 985235, Steam: Patrycja ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie serwka FFA nie mam poglądu jak tam się zachowujesz.... ale Forum oraz dawne częste odwiedzanie PB sprawiło ze wyrobiłaś sobie opinie dobrej osoby - co za tym idzie dobrego admina w przyszłości :)

Amx nie będzie problemu ogarnąć ( jest to tylko kwestia czasu).. Więc oczywiście Jestem również na duże TAK (w końcu się zgłosiłaś :))

Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie , nie wolno tak, a będziesz mnie banowac za przeklenstwa? 

s tak serio to nie widzę żadnych przeciwwskazań żebyś tego admina nie miała , jesteś miła sumienna wykonujesz dobrze swoja robote( jako moderatorka) myśle że z adminowaniem bedzie tak samo, a i zapomniałem ze lubie cycki a za to największe poparcie ode mnie xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'Patrycja ^^', dnia 28 Wrze 2014 - 14:11, napisał:

Ooo to po osiemnastce pogadamy Tak czy Nie:D Wbijamy na imprezę;]

P.S Na Tak, bo dobra z niej dziewczyna, trzyma fason, trzyma forum w ryzach, taka nasza była Kejti;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oczywiście że na tak nie muszę argumentów  podawać one same za siebie mówią a z amx jak coś mogę tam pomóc jeśli tylko chcesz :D  Jeszcze raz na tak! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam się wydaje, że Patrycja nie potrzebuje aż tyle głosów "za", gra z nami tyle, że każdy wie iż kulturna jest. No i pewnie sobie poradzi. Ode mnie oczywiście wielki +, na mój gust temat ma się ku końcowi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.