Skocz do zawartości
beniek

Beniek podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Beniek
Staż w cs'a: yyy za kilka dni bedzie 10 lat :)
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/Beniek/80.72.41.84:27031/
Znajomości AMXX: 3/10 (kwestia odswiezenia wiedzy)
Gdzie miałeś/aś admina: krypta TP, krypta FFA
Gdzie masz admina: -
Dlaczego właśnie ja: wiek i doswiadczenie przemawia na plus , niegdys admin najbardziej rygorystycznej serwerowni :) I co najwazniejsze 10 zl /msc za to ze moge pograc na serwerze "grzecznym" jest warte ceny :) Wyznaje zasade przyklinanie ok, obrazanie/wyzywanie stanowcze nie !  
Kontakt: 1548911 beniek@gmail.com

Pozdro!

Ps. Jezeli chodzi o aktywnosc to musze sie "wkrecic" nieco w klimat serwera :) na krypcie bylym aktywnym adminem rowniez forumowym wiec obaw o aktywnosc nie powinno byc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na NIE powody ?

pierwszy raz cię wgl widzę

- brak doświadczenia z AMXX 3/10 słabiutko
- min.10 postów na forum nom nie masz tego
- wiek i doświadczenie nie ma nic tu do gadania jeśli potrafisz powstrzymać emocje będzie git

ogólnie moim zdaniem to ty wgl się nie nadajesz na admina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na NIE powody ?

pierwszy raz cię wgl widzę

- brak doświadczenia z AMXX 3/10 słabiutko

- min.10 postów na forum nom nie masz tego

- wiek i doświadczenie nie ma nic tu do gadania jeśli potrafisz powstrzymać emocje będzie git

ogólnie moim zdaniem to ty wgl się nie nadajesz na admina

Brak doswiadczenia .... ojjj ktos tu nie czyta ze zrozumieniem :]  Bylem adminem okolo 3-4 lat do czasu az krypta nie udpadla (dluga historia dlaczego upadla)

Minimum 10 postow napisac to raczej nie problem tylko znajdowanie sztucznego problemu (chcesz mnie oceniac po 10 postach ? :) )

Wiek i doswiadczenie ma wedlug mnie OGROMNE znaczenie :] W wieku 25 lat juz nie buzuja hormony i nie podejmuje decyzji pod wplywem impulsu 

Milo ze wedlug Ciebie sie nie nadaje ale skoro jedna serwerownia mi zaufala i nie posiadalem zbyt wiele skarg na siebie ufam ze moze i dam sie poznac drugiej :)

Ps. To ze mnie nie widzisz na serwerze to twoj problem :) Ze wzgledu na prace czesto gram takze rano :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.