Skocz do zawartości
n3rMoo

Podanie o admina- n3rMoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: n3rMoo

Staż w cs'a: 5-6 lat z pół roczną przerwą .titan 

Ile dziennie grasz na serwerze: Jeśli mam czas i dobry humor http://www.gametracker.com/player/n3rMoo/80.72.41.84:27031/ 

Znajomość AMXX: 7/10 + google zawsze pomoże :P

Gdzie miałeś admina: Dawno temu w cs1.6 na serwerach zombie

Gdzie masz admina: NIgdzie

Dlaczego właśnie ja? : Jestem rzetelnym graczem. Posiadam kulture i w każdym przypadku postaram się na ile tylko moge danej osobie pomóc. Mam dużo czasu bo jeszcze nie pracuje. Myśle że 8 adminów na serwerze to zbyt mało,ale to jest tylko moje zdanie. Myśle że się przydam i będę dawał z siebie wszystko :P

Kontakt: Steam: n3rMoo   email: moro23vp.pl@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem na TAK, wielkie TAK :) Często jest, adminów praktycznie wgl nie ma, tak więc przyda mi się pomoc :) Poza tym jest kulturalny i ogarnięty ^^

bez przesady ze nie ma tka adminów ty jesteś i inz

+ czasami jak się napiszę to np mania wbije albo baton

to zróbcie degradacje niektórych adminów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam go z forum, pokazał się z dobrej strony.

Co do tych postów że trochę na siłę, to myślę że okreś próbny byłby ok, a w tym czasie musiałbyś zaangażować się w życie forum.

Zapotrzebowanie na adminów na serwerze GO jest spore, bo z tego co widzę ciężko o to by stale ktoś czuwał.

Dlatego myślę że należy sprawdzić jak będzie sie sprawdzał w tej funkcji, tak z mojej strony :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam go z forum, pokazał się z dobrej strony.

Co do tych postów że trochę na siłę, to myślę że okreś próbny byłby ok, a w tym czasie musiałbyś zaangażować się w życie forum.

Zapotrzebowanie na adminów na serwerze GO jest spore, bo z tego co widzę ciężko o to by stale ktoś czuwał.

Dlatego myślę że należy sprawdzić jak będzie sie sprawdzał w tej funkcji, tak z mojej strony :-)

Będe się angażował jak tylko będę mógł. Dziekuje za opinie. Okres próbny,zgadzam się w 100% 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym radził byś pierwsze się wykazywał na serwie i forum(bez nabijania durnych postów) a później dostał BAT(admina) na okres próbny. Powiedział misiek po czym zaciągnął się mocno szklaną fifą.

Nie przypominam sobie żebym pisał durne posty :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak:

- Często go widuje.

- Kultura jest

- Wiek tez jest

Wiec czemu nie? Myślę ze się nada,

A co do forum to myślę ze to już nie taka tragedia,przykładem jestem ja zawsze jestem na forum lecz się często nie wypowiadam zawsze także widzę i przeglądam wszystkie nowe tematy a i tak większość czasu spędzam na serwerze.

Podsumując:

Jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.