Skocz do zawartości
Zankor

Telefon - Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Hejoo czas na zmiane tel. wave zakończył  kariere. Proszę o pomoc w wyborze następnego już samsungi mi się przejadły troche ale o to moje top tel które mi się spodobały oceniajcie wypowiadajcie się może ktoś taki miał  lub jakieś propozycje co do innego którego tu nie ma :D Z góry dziękuję :D Warunek do 400zł max!

1 .http://allegro.pl/nowy-samsung-ace2-i8160-bialy-gw24-krakow-tomex-i4908635641.html

2. http://allegro.pl/htc-desire-hd-a9191-black-bez-locka-gw-24-pl-i4937803559.html

3. http://allegro.pl/htc-desire-c-android-4-0-wifi-gps-gw-24m-pl-i4872750695.html

4. http://allegro.pl/htc-sensation-xe-pl-menu-gwarancja-bez-simlocka-i4878968220.html

 

Ps: Znawcy czekam na Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił HTC, bo moim zdaniem maja najlepsze telefony, samsung tez nie zły, ale wybór nalezy do ciebie. JA bym wybrał ostatnia oferte :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ACE2 i spełnia moje oczekiwania, służy mi głównie do dzwonienia, używania poczty i przeglądania stron www. i przy tych czynnościach bateria trzyma dwie doby bez problemowo. Aparat też zacnie robi zdjęcia. Ogólnie nie jest źle, ale rewelacji się nie spodziewaj w tym modelu. 

właśnie mi on najbardziej podchodzi a jakieś wcinki łapie czy coś jak załaduje mu np 4gb zapełnione? :D a wygodnie się pisze w miare? :D Ja będę używał najwięcej własnie do pisania dzwonienia muzyka i www :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACE 2 lubi się zacinać,sczególnie klawiatura.Tym szybciej to zauważysz im bardziej intensywnie będziesz z niego korzystał.
Bateria również nie jest za ciekawa.
Jeżeli interesuję Cię tylko do podstawowych czynności to się nada.

Ps.nie łudź się że będziesz miał 4gb pamięci w rzeczywistości jest znacznie,znacznie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym wybrał ostatnią opcję na twoim miejscu mój znajomy ma taki i rewelacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACE 2 lubi się zacinać,sczególnie klawiatura.Tym szybciej to zauważysz im bardziej intensywnie będziesz z niego korzystał.

Bateria również nie jest za ciekawa.

Jeżeli interesuję Cię tylko do podstawowych czynności to się nada.

Ps.nie łudź się że będziesz miał 4gb pamięci w rzeczywistości jest znacznie,znacznie mniej.

 Nie zrozumiałeś mnie jak mu karte zapełnioną włoże a nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor możesz na spokojnie wziąć ace2 i nie będziesz żałował ;] W sumie htc też nie są złe ;p

A Sony xperia M? Poczytaj bo dobry fonik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba biore ace2  jak tak mówicie to widze że nadaje się :D a jeszcze  jedno długo go masz tego ace2? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A Sony xperia M? Poczytaj bo dobry fonik ;)

 

Xperia M, mam osobiście jeśli chodzi o dzwonienie, internet i muzyke można powiedzieć że dobry telefon, bateria tez sporo trzyma jak na dzisiejsze telefony i w dodatku telefon jest szybki.

Ale jeśli myślisz o magazynowaniu aplikacji i gier na telefonie, to zapomnij, brak możliwości przenoszenia aplikacji na karte i do dyspozycji niecałe 2gb duży minus jak dla mnie.

I jeszcze jakością zdjęć dupy nie urywa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby telefon płynnie działał to minimum 2 rdzenie i 1gb pamięci. Ja mam trenda co w zasadzie od ace2 różni się tylko procesorem i jak dla mnie jest kupa, pewnie będę sprzedawał w dobrej kasie jak rodzina nie zechce trollface 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale chyba właśnie trzeba będzie go wziąć htc nigdy nie miałem i się go obawiam troche.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem na allegro 3 telefony przykuły moja uwagę mianowicie:

Samsung Galaxy S2 ,Sony Xperia L i Coolpad 7320. :D

 

Patrząc po postach nie trzymasz telefonu zbyt długo wiec może nada ci się któryś z tych ,

Galaxy dobry telefon + Super ekran,którego nie porysujesz  lecz jeśli boisz się modyfikować to android 2.3 ograniczy możliwości.

Xperia L W porównaniu do S2 jest z 40% gorszy lecz ma androida 4.1 wiec już mniej bogów itp wiec będzie się mniej ścinać.

CollPad Co mówić sam go używam zajebisty telefon do tego 8 rdzeni po 1.7GHZ + 1GB RAMU 2.5Romu I 8GB Wbudowanej , ekran troszkę gorszy od s2 lecz tez bardzo dobry, telefon ma tylko jeden problem mianowicie jest Chiński .Ale i tak ma gwarancje 24 miesiące wiec co by nie było zawsze można oddać.

 

Podsumowując Collpad na 1 miejscu, jeśli i tak masz zamiar zmienić telefon w ciągu mniej więcej 16 miesięcy,na 2 Galaxy oczywiście jeśli nie boisz się modyfikować, jeśli nie chce tracić gwarancji weź Xperie

 

PS: @kazanek mój kolega ma ten telefon co ty i ,gdzieś ponad pól roku temu czytałem ze ten telefon jest wadliwy co moim zdaniem się sprawdziło(Wgrywałem z 2/3 razy już jemu nowy system, cały czas po jakimś czasie się zawieszał :)

HTC to drogie telefony nic w tym zakresie dobrego nie znajdziesz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i weź tu podjemij decyzje właśnie słyszałem że się ścina ace2 i czasem np: jakaś aplikacja potrafi się 2min włączać.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jestem ciekaw czy dostanie którykolwiek z tych telefonów który zaproponowałeś z polskiego rynku za MAX 400zł ;) 

 

Co do ilości aplikacji na telefonie, to mam ich może z 10 zainstalowanych, a korzystam w zasadzie z samych komunikatorów więc system kaleczyć nie. No ale mam w Orange, co już samo w sobie jest tragedią ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin:) ,sam kupiłem CollPada(Nówka) za 430zl wiec 30zl nie majątek chyba można dołożyć.Co do tego założonego mojego postu przed patrzyłem wszystkie telefony i były do 400zl tak jak było w temacie . Mniej więcej jeśli pamiętam to S2 była gdzieś od 380-440zl a Xperia l 380-400zl. Wiadomo telefony trafiają się nawet po 700zl ale to telefony od salonu plusa itp wiec lepiej nie przepłacać lepiej kupić nieabradowanego :)

 

Tak w ogóle to poco brać nowy lepiej wziąć moim zdanie telefon"UŻYWANY" ,który ma miesiąc i jest dużo tańszy niż przepłacać i tak czy siak gwarancja jest na 23 miesiące wiec jeśli chcesz zmienić telefon za jakiś czas to bierz używkę .

 

Tutaj masz na allegro mniej więcej w tej cenie co podałem: :)

http://allegro.pl/wyprz-samsung-galaxy-s2-ii-i9100-2-kolory-gw-i4946765474.html

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s2-i9100-pl-gw-bez-simlocka-i4924866976.html

 

http://allegro.pl/sony-xperia-l-c2105-bez-simlocka-gwarancja-pl-i4948131498.html

 

PS :Mam zła wiadomość ponieważ podobno coolpad poszedł w gore wiec odpada:)

(Jest po około 600zl i narazie na allegro go niema:) )

A Ace 2 otwiera gry i programy  długo bo możne ma to 768MB ramu ale nadal ma mało romu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon używany to nie jest telefon nowy a jeśli chodzi o używany miesiąc czy odpakowany to ma niewiele niższą cene. Aukcje które podałeś to wysyłka z nibylandi, albo wysyłka towaru bezpośrednio od producenta więc płacisz jeszcze prowzije. To już lepiej sobie zamówić na alieexprees bo wyjdzie 70zł taniej wliczając wysyłkę a będzie mniej problemów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...