Skocz do zawartości
Gość BoLo

[Archiwum] Video Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

to gitara nie moge sie doczekac tych botkow na filmie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Brakuje mi demka McLovina admina ;p i LEadera tak więc jak je dostane i zrobie zobaczycie. Będzie 12 osób, na filmiku o jednej osobie wiem tylko ja kto to jest i ... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BoLo mojego dema nie będzie dopóki będą problemy z serwerem. Ja w obecnych warunkach nie jestem w stanie nagrać porządnego dema. No i ostatnio lamię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

To mam czekać z wystawieniem filmu aż dasz czy jak?? Aktualny stan filmu to 12 minut:) Nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolo zaczekaj jeszcze troche bo przez lagi mam słabe akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie chciałem dawać swojego demka :D Po prostu powiedziałeś mi, że mam dać i tyle :) Nie musisz na mnie czekać, bo mi szczególnie nie zależy na tym, żeby moje akcje tam były. Nic na siłę, nagram kiedyś jakieś porządne demka i wtedy Ci dam, do drugiej części np. Sugeruję Ci więc wypuszczenie filmu, bo już niektórzy z pewnością wyrywają sobie włosy z niecierpliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Mi powiedzieli że lepiej jakbyś Ty dał jeszcze to ja Tobie powiedziałem. Jeżeli LEader powie tak samo jak Ty to dzisiaj go wystawiam jeżeli nie to czekam na jego demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak McLovin lepiej żeby nie czekali ;d chyba że to będzie twój pierwszy i ostatni film to inna sprawa ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leader pospiesz sie z tymi twoimi akcjami :D tylko zrob tak zeby sciany nie byly przezroczyste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

LEader to nie koniec kariery reżyserskiej na tym forum:) więc możesz spokojnie zbierać fajne akcje. Niestety musze Was zmartwić ale film najwcześniej jutro. Dokładnie jego końcówkę musze zrobić. Wytrzymacie?? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Nocny edit by BoLo:p

Przepraszam wszystkich ze tak wyszlo z filmem ale nie udało sie:( mam nadzieję ze jutro uda mi sie umieścić film tam idzie trzeba. A do tego czasu możecie zgadnąć kim jest 10 osoba ktora dala mi demo. Kto to jest wiem ja, justa i ta osoba. Nie gniewajcie sie o to. Zrobie co moge zeby jutro juz film byl ogólno dostępny

Film ;p

RAPID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...