Skocz do zawartości
batonik

Trochę świeżości nigdy za wiele - nowy styl forum :)

Rekomendowane odpowiedzi

styl.png

 

Jak pewnie sami zauważyliście zmieniłem styl forum. Według mnie jest on bardziej przejrzysty i czytelny, a kolorystyką (miejmy nadzieję) przyczyni się do większej dyskusji. Stary styl moim zdaniem był za ciemny i ponury. Jak Wam się podoba oraz co Waszym zdaniem jest do poprawy.

Zapraszam do oceniania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest za jasny, w shoutbox'ie nie wiadomo gdzie wpisać wiadomość :P Tak samo nie ma '' Wyświetl nową zawartość".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest za jasny, w shoutbox'ie nie wiadomo gdzie wpisać wiadomość :P Tak samo nie ma '' Wyświetl nową zawartość".

http://scr.hu/4la/0asz2 - wyświetl nową zawartość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Duży plus za przywitanie użytkownika gdy się zaloguje oraz czcionka jest wyrazista, ale zbyt jasno jest dla mnie, reszta może być :)

 

Tło jest w porządku, ale ja bym dał granatowy kolor albo właśnie ściemnić  ;p Lepiej teraz bo wszyscy oślepniemy ! ;D

Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram słowa kazanka, ale jestem za tym żeby było troche ciemniej tutaj. Nie mogę sie w ogóle odnaleźć w takiej jasnosci :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że gorzej od poprzedniego być nie może, a tu prosze trollface

A tak poważnie wydaje mi się, że wystarczy poprawić wspomniane przez kazanka punkty i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • ikony działów to tragedia - wyglądają jak z forum o książkach Za pewne za jakiś czas zostanie to zmienione
  • szybka odpowiedź słabo wygląda 
  • zmień kolor linii oddzielającej działy (coś ciemniejszego). ZROBIONE
  • w SB formatowanie grup pewno brak, jak będziesz chciał to mogę podesłać kod. Nie wiem o co chodzi?
  • statystyki forum w sidebarze, a nie na dole forum, też trochę słabo. Zostanie tak jak jest.
  • brak bannerów z GT w działach serwera. Raczej wątpliwe, że zostanie zrobione, ale zobaczymy, bo styl wymusza albo opis po najechaniu na dany dział albo stały(który wygląda słabo)

 

 

 

 

Forum trochę przyciemnione i reszta też trochę porobiona, myślę, że jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kazankiem i Patrykiem też myślałem że już nic mnie nie zaskoczy a tu proszę dla mnie jest po 1 o wiele wiele za jasne to wszystko tak daje po oczach ze 10min i muszę przełączyć na coś ciemniejszego. Litery za duże, punkty ładnie wyglądały na zielono  i wszystko jest za białem np tutaj nawet wyżej jak ktoś się dopiero obudził i chce zacytować to serio nie widać tego report itp. :)

 

Ps.Stary był lepszy o wiele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

- Nie da się jakoś tej czcionki pozmniejszać albo odstępów pomiędzy wierszami bo jakieś to takie rozciągnięte jest że masakra.

- Tak samo logo na górze i to Forum, Użytkownicy Shoutbox zmniejszyć jak się da

 

Trochę przyciemnione to lepiej wygląda. Pewnie się człowiek przyzwyczai. Zobaczymy jak się to rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek zmień to że jak najadę na temat kliknę scrollem aby otworzyć w nowej karcie wchodzi mi w tematy na tej samej karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UPDATE

Czcionka zmniejszona na 14.

Dodane formatowanie w SB @

Naprawiony błąd(dotyczył przeglądarki chrome)

 

Maciek zmień to że jak najadę na temat kliknę scrollem aby otworzyć w nowej karcie wchodzi mi w tematy na tej samej karcie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak biorę nieprzeczytane posty, to ustaw żeby przenosiło do ost nieprzeczytanego posta a nie do pierwszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze mozna zmienic na stary styl jaka ulga dla oczu xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary styl zostanie wyłączony, przez to, że najnowszy będzie aktualizowany i część zawartości może się na starym nie wyświetlić.

 

Wgrałem pokazywanie reputacji w tabelce u góry

wrkvh2.jpg

 

redha, klikając na datę - przenosi Cię do ostatniego postu, klikając na nazwę tematu do pierwszego postu w temacie.

To samo tyczy się na stronie głównej, jeżeli chcemy przejść do danego tematu.

 

jpoev9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem przenoszenie do ostatniego posta w sidebarze(tabelce po prawej stronie) Najnowsze posty, bo przenosiło do pierwszego postu w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się nareperować opisy działów oraz wyświetlanie gametrackera na forum.

Wcześniej po najechaniu na dany dział wyświetlały się taki strzałki jak na obrazku, na obrazku włączyłem bezpośrednie wyświetlanie bez najechania myszką.

 

Tak to wyglądało, dlatego też nie wyświetlało bannera z gametrackera.

i3jmvi.jpg

 

A teraz wygląda to tak:

er5qu5.jpg

 

Jak znajdę wenę na tworzenie grafiki wezmę się za ikonki działów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka estetyka, napisy nachodzą na siebie.

Zmieniłem czcionkę na 11, better :D?

snickers.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram Kazanka stare bylo lepsze. Wszystko za jasne jest i jak juz Zankor napisal oczy bola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to wszystko jest ogromniaste. Wygląda to tak:

10gz2ih.jpg

 

Myślę, że ładniej by wyglądało tak:

ivl9ab.jpg

 

Ponadto to wygląda brzydko:

2nsyqn8.jpg

Pewnie jeszcze mógłbym się do wielu rzeczy przyczepić, ale nie przeglądałem forum od dawna. Jak coś mi się rzuci w oczy to z pewnością dam znać. Jednak najbardziej uwiera mnie rozmiar wszystkiego. Za duże przez co mało czytelne.

Edit: Swoją drogą, jeśli byłaby taka potrzeba to mogę w wolnych chwilach pomóc z poprawkami :)

Edit 2: Kotwiczka na samym dole (ta co powinna przenosić na samą górę forum) nie działa.

Edit 3: Lecę na rozdzielczości 1680x1050, całkiem duża no i wygląda to u mnie tak jak zaprezentowałem na obrazkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz czas rzuć okiem, u mnie na mojej rozdziałce jest git, wyświetla tak jak powinno. Będę jeszcze próbował.

Co do kotwiczki to kurde działała i się zepsuła :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym że nie każdy ma taką rozdziałkę jak ty. U mnie wszystko się rozjeżdża, tekst ma za dużą czcionke. Ogólnie styl wygląda jak wyjęty psu z gardła (a nawet gorzej). Ja na razie zostaje przy starym, bo w ogóle nei ogarniam. Dodatkowo ciężko ogarnąć kto pisze posta, wszystko wypisane ciurkiem pod avatarem (i jedyne co się wyróżnia to kolor rangi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam skrobnąłem, powinno się nie rozjeżdżać na mniejszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo nachodzi na kategorie 

 

63818594889746082826.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...