Skocz do zawartości
alan1084

BAN za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otórz jak codzień grałem sobie deatmacha w Cs go a tu nagle wywala mnie i pisze Globalna kara czasowa i poniżej obecny status twojego konta nie jest zaufany. Co mam z tym zrobić ?? nie mam żadnych hacków i innych badziewi. Grałem sobie normalnie a tu taki pasztet. Tutaj Sreeny :( co z tym zrobić jak wchodziłem na servery deatmach to mnie wywalało i pisało że stan mojego konta jest niezaufany a gdy wchodizłem na uproszczony wyskakiwało BAN VAC i coś tam dalej. Prosze o pomoc bardzo prosze. Poprawa jak wchodze także jest VAC banned from secure server. Status VAC w dobrym stanie co zrobić ? .

post-27475-0-33172300-1423472246_thumb.png

post-27475-0-63473400-1423472406_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nic bana dostałem!

nie mam cheatów bo 2 niegram turniejowych i nie opuszczam rozgrywek.


BAN VAC  tylko i wyłącznie można otrzymać za ulepszacze gry. 

Od tego się nie da odwołać, ani pozbyć tego cudeńka.

Jedyne co Ci pozostało to założyć nowe konto steam, kupić grę i od nowa zdobywać osiągnięcia, ale tym razem bez czitów. 

 

Podaj ewentualnie jeszcze link do profilu steam.

 

Dowiem się odpowiedzi bo nie mam aktualnie żadnych cheatów i innych bluzg rzeczy które mogły by mi pomóc w grze nie wiem dlaczego dostałem bana za to że dobrze gram to  ban to jest chore w bluzg z nimi jak mają tak karać dobrych graczy dają bany dobrym graczom żeby kupili jeszcze raz Cs,a ja bluzg nie śpie na forsie i nie mam zamiaru kupowanie co 2 dni nowego Csa. Jak podać Linka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały problem You must have cookies enabled in your browser to use this form.

 gdy chce wysłać przetumaczyłem Musisz mieć włączoną obsługę plików cookie w przeglądarce, aby korzystać z tej formy . tylko nwm jak włączyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałbyś co 2 dni kupować nowego konta gdybyś ***** nie używał czitów. I właśnie prze takich ******* ta gra jest jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałbyś co 2 dni kupować nowego konta gdybyś ***** nie używał czitów. I właśnie prze takich ******* ta gra jest jaka jest.

nie mam żadnych cheatów gram w cs od nie dawna i dostałem bana za nic. Nie chcecie mi wierzyć to nie ja wiem swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pisz odwołanie do VALVE, a nie się u nas żalisz. Na 99% musiałeś coś włączyć, że wykryło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niczego nie włączałem wysłałem do valve zobaczymy co odpiszą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam temat za wyczerpany a koledze radze czytać ze zrozumieniem.

 

"W kwestii oszukiwania firma Valve wyznaje zasadę zerowej tolerancji – niezależnie od okoliczności blokada VAC nie zostanie zniesiona."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...