Skocz do zawartości
Jacob

Problem z CSGOLounge

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może dlaczego nie wyświetlają mi się niektóre skiny na csgolounge? Między innymi kosa za 75 euro i AK za 73 euro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak jest, ze po prostu csgolounge się zamuli i trzeba odświeżać, albo po czasie pokazuje wszystkie skiny. Jest jeszcze coś takiego, że nie wszystkie skiny są w bazie csgolounge i dlatego nie można ich używać do handlu/obstawiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawdopodobnie to drugie, bo nie wyświetlały mi się od nigdy niestety. Dzięki za odpowiedź :)

Przy okazji tematu zapytam, tez macie takie problemy z obstawianiem ostatnimi czasy przez przeciążenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten problem chyba jest od zawsze, dlatego skiny do obstawiania nalepie mieć w ''returns'' na stronie niż w ekwipunku na steam, bo boty czasem trudno wywołać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie. Dlaczego czasem jak obstawię jakiś piach, załóżmy wartość 1 euro i do wyjęcia teoretycznie 0,30 centów to nie dostaję skinów o tej wartości, tylko zwrot moich skinów. Miałem teraz taką sytuację 3 razy z rzędu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jacob część drugą przeczytaj i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie http://www.mpcforum.pl/topic/1187511-jak-obstawia%C4%87-mecze-w-csgo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie w tym leży problem :) Skiny są normalnie postawione, jak wejdę w mybets to normalnie widzę ten typ. Po prostu po zakończeniu meczu dostaję zwrot swoich skinów, a żadnych dodatkowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytales regulamin na csgolounge.com ?Jest zastrzezenie ze dany kurs co pokazuje adekwatnie zmienia sie wraz z iloscia osob ktore obstawily mecz oraz wartosci skinow obstawianych.i jezeli wartosc wygranej nie przekracza 1 euro maja prawo nie dac skinow

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...