Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Last week
 3. Dawno mnie tu nie było 😁 Pozdrawiam 🖐️
 4. Jak jeszcze film nie gotowy to wysłałem siebie do kolekcji pokemonów 😁
 5. Earlier
 6. Wszystkiego Najlepszego!😇

 7. w tym roku bedzie?! bo zaraz się kończy
 8. 100 lat Julcia 

  1. 5 rano budzik

   5 rano budzik

   ojejku, dziekuje❤️

 9. Cześć! Tym razem 5 tricków na Overpass, m. in. mołotow i skan na bank oraz smoke na długa przydatny do retake A. Zapraszam do obejrzenia!
 10. Cześć! Tym razem 5 tricków na Dust2, m. in. trick pozwalający widzieć przez smoke w oknie, boost w oknie czy też flashe na długą. Zapraszam do obejrzenia!
 11. Cześć! Tym razem 5 tricków na Inferno, m. in. szybki boost na daszek czy też prosty mołotow na trumny. Zapraszam do obejrzenia!
 12. Cześć! Kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage + tym razem mały giveaway (jego szczegóły są w opisie filmiku). Zapraszam do obejrzenia!
 13. Cześć! Kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage. Dzisiaj m. in. skan w markecie, mołotow na krzesło oraz pixelwalk na gali. Zapraszam do obejrzenia!
 14. Cześć! Przedstawiam kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage. Dzisiaj m. in. oneway smoke w konektorze, mołotow sprzed rampy na standard czy też pixelwalk przy rampie. Zapraszam do obejrzenia!
 15. Cześć! Oto kolejny filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage m. in. skan z marketu na ławkę, ciekawy offangle na B czy też ciche wyrzucanie paki w pałacu. Zapraszam do obejrzenia!
 16. Cześć! Chciałbym przedstawić Wam mój nowy filmik, w którym pokazuję 5 tricków na Mirage. Nowe tego typu filmiki w każdy wtorek i piątek o 16:00 🙂 Mam już ich trochę nagranych na zapas, głównie z Mirage, ale są też inne mapki z puli turniejowej. Dajcie znać co sądzicie o takim formacie filmików (ok. 3 minutowe i raczej konkretne bez zbędnego gadania). Zapraszam do obejrzenia!
 17. Graty, pasuje kolorek do Ciebie

 18. Znam 🙂 To troszkę w nie moim stylu - ale złapała za ucho
 19. Niy znom Kygo feat. Zoe Wees - Love Me Now
 20. Nie znam, Lecz nie dam Ci ostatniego posta
 21. Ja pobrałem pełną wersję non steam ze strony https://pobierajgry.pl/gry/cs-go-download/ i wszystko działa
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...