Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Yesterday
 4. [P] Jakbyś spędził swoje wymarzone wczasy? [P] Grałeś kiedyś na cheatach? [P] Ulubiony film/serial? [P] Co najczęściej robisz w wolnym czasie? [P] Wierzysz w Boga? [P] Jak trafiłeś na sieć i co cię skłoniło do zostania tutaj na dłużej? [P] Posiadasz jakieś zwierzątka? [P] Co jest najważniejszą rzeczą, którą się nauczyłeś do tej pory? [P] Miasto czy wieś? [P] Wiesz gdzie jest Nemo? [P] Czemu jesteś toksyczny wobec niektórych użytkowników? [P] Gdybyś miał zatańczyć w tańcu z gwiazdami z kimś z forum kogo byś wybrał? XD [P] Samochód czy motocykl? [P] Ile masz wzrostu? [P] Skoro bankomat wydaje pieniądze to czemu alkomat nie wydaje alkoholu? [P] Zygzak macqueen miał ubezpieczenie na życie czy samochód?
 5. Jesli te wszystkie "nowosci" na #1 są tylko i wyłącznie twoja sprawką to Dziękuje Pazerny :))  

  I jaka jest komenda by wyłączyć te dźwięki :trollface: 

  1. OWSIANY pszenny

   OWSIANY pszenny

   Dzwieki Sa wlaczone przez amxx, szukam pluginu ktory przez komende /wylacz bedzie wylaczal.

   jak nie uda mi sie  tego zrobic, to wylacze je na stale.

    

  2. OWSIANY pszenny

   OWSIANY pszenny

   p.s zrob nowe rsy na pazdziernik

    

  3. popus czy to ty

   popus czy to ty

   @OWSIANY pszenny dzis pozbieram kilka, jutro powycinam i myślę,ze w przeciagu 2 dni podesle :)) 

 6. Tutaj możecie dodawać propozycje pluginów na server 1# [ONLY DD2|BaToN POLAND|FREE VIP 20-10|ASYSTY| Wzór: Nazwa i opis: Link do pluginu: Wszystkie propozycje mile widziane. Spełnię Wasze najskrytsze marzenia odnośnie Servera DD2.
 7. W tym temacie zamieszczamy propozycję piosenek. Żeby nie iść na łatwiznę i nie narzucać mi zbędnej pracy wrzucając samego linka, z którego ja mam sobie wyciąć kawałek prosił bym , że propozycje muszą zawierać wycięty kawałek utworu. Również żeby zawierały tytuł i wykonawce ponieważ będę wstawiał na forum playlistę. A teraz zasady wrzucania propozycji: wycięty kawałek piosenki do pobrania max. 15 sekund najlepiej z przytłumieniem na początku i na końcu (stopniowe podgłaszanie oraz ściszanie wraz z końcem piosenki) - nie będzie efektu urwanej piosenki Mogą być gotowe paczki (wrzucajcie przez http://www.zippyshare.com/ żeby szybciej pobrać) Łatwy w obsłudze program do wycinania: http://mp3cut.net/pl/ ONLINE Jedna mała prośba. Proszę by każdy napisał w poście na jaki serwer chcę swoje RS'y. Za wysłanie rs-ów leci +1 do reputacji do nazw piesenki dopisujcie [By "Twój Nick"]
 8. Last week
 9. Co tam piękna ?

  😄

   

  1. Julka.

   Julka.

   a w porządeczku, pomalutku i do przodu🤪 A u Ciebie jak tam? 

  2. son goku

   son goku

   A fajnie, w końcu klub bokserski otworzyli

    

 10. 1 Dlaczego masz taki dziwny nick? 2 Co cie skłoniło do pozostania na forum ? 3 Kiedy zamkną batona na dobre, tylko się spiesz z tą odpowiedzą XD 4 Nabijesz mi ptk w żabce ? 5 Oprócz cs grasz w ..... ? 6 To ile kobietek już miałeś ( związek ) ? 7 To ile kobietek miałeś ( sexy ) ? 8 Dlaczego JUlka lepiej od ciebie gra ? 9 Czy podrywał ciebie chłopak ? 10 Czy podrywałeś kiedyś chłopka ? 11 Ulubiona osoba na forum to ? 12 Najbardziej zasłużona osoba na forum to ? 13 Jakie spory uprawiasz ? ( Jazda na jednośladzie się nie liczy XD ) 14 Wolisz zrezygonować z dziewczyn czy z swojej pasji ? 15 To jak ci idzie w tej robocie ?
 11. Nauczyć się na kolokwium w 12 h nie będąc ani na jednym wykładzie XDD
 12. Tym razem zadajemy pytania Mateuszowi - @OWSIANY pszenny Zapraszam 🙂 Czas zadawania pytań : 1.10.2020 Czas na odpowiedzi : 3.10.2020
 13. Dla @xAnuluj Stokroteczki wszystko, wiec przyjmuje.
 14. Jakie było najtrudniejsze zadanie/ rzecz, którą musieliście wykonać w życiu?
 15. @OWSIANY pszenny przyjmujesz nominację ?
 16. meme_uu0lJMXfQspvuFvFia9anlMeB.jpeg.b6179924c0d637de61953d3468ab9e48.jpeg

  1. Julka.

   Julka.

   fajnie, fajnie.. Ale ciekawe ile bab od Ciebie tą wiadomość dostało xD

  2. OWSIANY pszenny

   OWSIANY pszenny

   tylko Ty, serio.

 17. świetny post w porę napisany. wyczuwam podanie na admina.
 18. Myślę, że jakieś perfumy ze sklepu https://perfumeriaplatinium.pl/ przypadną mu do gustu.
 19. A ja mam gustowny widok na... śmietnik :P
 20. Wojtyła 1000latek! Sorki za spóźnione!🤪

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...