Grałem wtedy i sam pare razy zginąłem od niego.Dla mnie Michał to skilowy chłopak i tyle.Gra na słuch
  2. 2 punkty
    JaNcZo_wiN

KeczuP

nooo, trza było obejrzeć jak zgłoszenie było, gdzie ten aim?? gdzie te wh?? prawdopodobnie kolega nie wie o czym mówi.......a to przykre bo składał podanie o admina i mówił ze adminował, cos tu jest nie tak z kolegi słowami w podaniu, co do dema to czysciutko, 8:50 bucz za choinką, ale użyty słuch i tak jak kolega Marcin napisał skill.
  3. 2 punkty
    KeczuP

KeczuP

No to która akcja śmierdzi bo nie ogarniam? Wszędzie słuch + mózg. PS. Chłopie mam konto od 2k8, 28lat, stałym graczem na tym serwerze, gram dla przyjemności, myślisz, że chce mi się bawić w jakieś wallhacki?
  4. 2 punkty
    SSS

Meczyk

może zróbcie mesz Admini vs Admini nagrajcie i się pochwalcie
  5. 1 punkt
    Rewelacyjna wiadomość! Izak wraz ze swoją ekipą nie dają szans formacji Maikelele, wygrywając dwie mapy i zgarniając najwyższe trofeum całego turnieju! Po raz kolejny mecz rozpoczął się na wybranej przez Polaków mapie Cache. Niezły początek zaowocował czterema wygranymi rundami z rzędu. Chwilę potem drużyna Maikelele rozpoczęła podbój pola walki. Ze świetnie grającym liderem na czele udało im się wyjść na prowadzenie i zakończyć pierwszą połowę z 9:6. Zmiana stron przyniosła im dwie wygrane rundy pistoletowe. Chwilę potem Izak i spółka byli w stanie ugrać trzecie starcie drugiej połowy, resetując fundusze swoich rywali. Następne rundy były niesamowicie wyrównane. 12:12 i żadna z ekip nie dawała za wygraną. Na szczęście dzięki lepiej wypracowanej ekonomii udało się „naszym” zdobyć ten upragniony 16 punkt, kończąc to spotkanie z 16:13. Starcie przeniosło się na mapę Mirage. Mirage rozpoczął się od wygranej przez Polaków pistoletówki. Szwedzi odrobili dopiero przy wyniku 4:1, a potem długo nic. Maikelele i spółka totalnie nie mogli podnieść się z dołka w pierwszej połowie. Swój drugi punkt zdobyli dopiero na 13:2. Izak wraz z drużyną w świetny sposób zajmowali bombsite’y nie pozwalając przeciwnikowi na ich odbicie. Zmiana stron to wygrane przez dwie pierwsze rundy, a potem 14 punkt po stronie „Izaków”. Szwedzi próbowali podnieść się z dołka po fatalnej stronie CT ale było już za późno – mapa Mirage zakończyła się z rezultatem 16:8, a cały mecz 2-0. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że formacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego wygrywa turniej ASUS ROG Grand Finals! Gratulacje! źródło izaktv.pl //batonik Poprawiłem styl, następnym razem tekst wklejaj ctrl + shift + v, wtedy tekst jest bez formatowania :D
  6. 1 punkt
    nook

KeczuP

Tu nie ma co pisać nawet, demo czyste ;)

KeczuP

Na serwerze był bodajże KRZYCHU więc ten skan w 8:50 jest raczej wytłumaczalny :) (każdy co trochę tu gra wie gdzie KRZYCHU lubi stać :D )
  9. 1 punkt
    Olka91^

Drużyna Izaka wygrywa ROG Community Challenge!

Oglądałam ! ! ! Mega meczyk, bardzo wyrównany na pierwszej mapce ;) Na drugiej zaś ewidentnie Polacy pocisnęli :) Dobre akcje miał Leh no i Luuliguzman :) Gratulacje dla chłopaków !