Jump to content

Ghost!!!

Admin [Cs1.6]
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Reputation Activity

 1. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from Adi-Fantasti for a status update, 100 lat!!:)   
  100 lat!!:)
 2. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from VariattO for a status update, 100 lat   
  100 lat
 3. Przydatny post
  Ghost!!! reacted to popus czy to ty for a status update, Dzień 1386 obecności na forum HE. Mój drogi pamiętniczku.. chciałbym ci opowiedzieć c   
  Dzień 1386 obecności na forum HE.
  Mój drogi pamiętniczku.. chciałbym ci opowiedzieć co się w ostatnich dniach dzieje i JAK JA TO WIDZĘ.
  Zacznijmy od samego początku. Grałem sobie na serwerze i przybył Tayquil. Coś tam mu się nie podobało, że administracja taka i taka, trochę mnie powyzywał ale dałem sobie z nim spokój. Kilka dni później była lekka sprzeczka na forum pomiędzy Mirasem,a Tayquilem. Pomyślałem, Coś się w końcu dzieje. Z mojego kąta widzenia oraz tego jak to wszystko odczułem, (widząc po zachowaniu na serwerze) wynikało jasno, że Tayquil szuka zaczepki. Poszedłem więc wykonać swoje potrzeby fizjologiczne. Zapomniałem o tym i o tym. Nie liczyłem nawet dni. Może to był dzień później, a może ten sam dzień.. Tak czy inaczej zaginął ATYPOWY. Pisałem do wszystkich czy coś wiedza ale nawet sam "szef" nie wiedział co się stało. Stworzyłem więc plakat, że jest poszukiwany. Niestety nie przyniósł on skutku 😞 . Przychodzę dziś i widzę jakaś skargę na Małą. Coś tam się wczytałem ale wyszedłem bo nudziła mnie ona . A a a a jeszcze dodam, zobaczyłem podanie wargusa na admina. Nawet spoko chłopak, nadawałby się ale no za szybko. Napisałem mu więc na steamie " k#^*a Wargus za szybko" hehe. Dziś natomiast jak wszedłem na forum zobaczyłem, że utworzyła się jakaś grupa( nie będę wymieniać kto tam z kim się brata, ponieważ nie ukrywajmy nie jest to trudne do odgadnięcia.) (albo to ewentualnie mój wymysł, jeżeli tak jest to sorka).  Podobno szukają demokracji na HE. Jeden dostał Warna, drugi nie.. bla bla bla ( nie obchodzi mnie to  naprawdę XD) . Nie ukrywam lubię te osoby ale no będąc szczerym myślałem, że są mądrzejsze. Jeśli czytasz to, osobo z tej "grupy" to wiedz iz nie chciałem cię tym w jakikolwiek sposób obrazić ( wiem, że to się nie łączy ale napisałem tak byście nie czuli do mnie urazy bo jej nie szukam ) , a jedynie podważyć twoje zdanie. No, co do tej demokracji, tych warn'ów itp itp. powiem wprost tylko i wyłącznie do jednej osoby, która kiedyś bardzo mocno szanowałem , w zasadzie już mu to mówiłem ale czemu by nie powtórzyć heh . Jeśli mi by się nie podobało i byłbym na twoim miejscu to bym WYPIE*DALAŁ, a nie zabierał czas innym ludziom. ( Zauważ, że gdyby ciebie nie było, albo nie zaczynałbyś tej swojej zabawy to nikt by nie miał teraz do nikogo pretensji.)  W zasadzie każdemu komu się nie podoba może wyjść. Nikt go tu nie trzyma XD.
  Będąc szczerym, nawet jakby administracja banowała tylko "szaraków", a sobie nic nie robiła to miałbym to głęboko w d*pie, bo jestem tu tylko dla ludzi, którzy są naprawdę "wporzo". ( No teraz jestem także adminem hmm nazwijmy to drugim powodem dlaczego tu jestem.) 
  Także skończcie te dyskusje na forum i niech będzie spokój bo ja jako osoba, która nie ma nic do dodania w tej waszej "walce" mam serdecznie dosyć widzenia "plucia jadem". 
  Możecie się ze mną nie zgadzać, ale ja na własnym profilu wyrażam takie zdanie jakie mi się podoba. (kurde znów mi się to nie łączy bo niby profil mój ale profil jest na forum batona... aaa idee) 
  A teraz idę coś zjeść bo zrobiłem się głodny.  W zasadzie to nic nowego XD  
  Papatki. 
 4. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from smutneoczy for a status update, 100 lat!   
  100 lat!
 5. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from popus czy to ty for a status update, 100 lat byku!   
  100 lat byku!
 6. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from >SiWy< for a status update, 100 lat!!!   
  100 lat!!! 
 7. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from TdL Thief for a status update, Najlepszego 🙂   
  Najlepszego 🙂
 8. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from Olsonix;3 for a status update, Wszystkiego najnajlepszego! 😄 😄   
  Wszystkiego najnajlepszego! 😄 😄
   
 9. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from Shadow. for a status update, Wszystkiego Dobrego 😄 😉   
  Wszystkiego Dobrego 😄 😉 
 10. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from oldschool for a status update, Najlepszego 🙂   
  Najlepszego 🙂
 11. Przydatny post
  Ghost!!! reacted to ☠DemON☠ for a status update, Witam w szeregach 😄   
  Witam w szeregach 😄
 12. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from Julka. for a status update, Julcia wszystkiego najlepszego, 😄 szczęścia, spełnienia wszelakich marzeń, zdrówka i   
  Julcia wszystkiego najlepszego, 😄 szczęścia, spełnienia wszelakich marzeń, zdrówka i dużej ilości targów 😉 😄
 13. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from bobslej for a status update, 100 lat!   
  100 lat!
 14. Przydatny post
  Ghost!!! got a reaction from HarryFireBlade for a status update, Najlepszego 🙂   
  Najlepszego 🙂
×
×
 • Create New...