Skocz do zawartości
Misiek <3

[Zamknięty] Misiek <3 - Witam.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.

 

Mam na imię Bartek,16 lat.Pochodzę z nie dużego miasta Działdowo,Warmińsko-Mazurskie.Interesuję się sportem ,a dokładnie koszykówką i e-sportem.Od dzisiaj zaczynam grać u Was na paintball'u.Obecnie na pb gram już ponad 5 lat i mam ok przegrane ponad 5000h na serwerach pb.Taki nołlajf ze mnie :D O cs 1.6 dowiedziałem się już bardzo wiele i cały czas się uczę nowych rzeczy. Trzy lata temu miałem swojego pierwszego admina. Adminowałem już ponad półtora roku ,gdzieś łacznie miałem go ponad 17 razy.Na nawet ciekawych sieciach adminował takich jak naoczn*,tope*,olszty*,classi* itp sieci. Miałem już 4 razy moderatora i 2 razy ubmastera. Zamierzam zostać tu z wami na długo.Co chciałbym zdobyć u Was?Chciałbym poznać nowych ludzi,starać się o admina na pb i o moderatora.To moje cele.No to chyba tyle.Więcej poznamy się na ts.

 

Pozdrawiam Misiek <3

 

ps Co złe to nie ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj..Miejmy nadzieję ze u nas zagościsz na dłużnej. jako ze się przedstawiasz z takim doświadczeniem to az mnie korci 2 pytanka:

1 co cię do nas sprowadziło (ktoś polecił, jakaś reklama ?)

2 podążając do admina czy moderatora trochę będziesz musiał z nami pobyć za pewne rozumiesz., ale pytanko co z byłymi adminami ze z miejsca planujesz tutaj się tego podejmować

 

Ale witam cię serdecznie i życzę wielu przyjemnie spędzonych godzin na PB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stażowe niczego sobie czuję sie zagrożony i wyczuwam konkurencje .Witamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na Pb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miras

 

1.Do was trafiłem przypadkiem szukając serwerów pb :)

2.Nie inaczej najpierw trzeba was poznać ,dowiedzieć się komu tu  podlizać ,a komu nie podpaść :P Ostatniego admina miałem miesiąc temu na innym pb,ale mi się znudził i szukam czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema, remontowałem wam w szpitalu salę rtg :)

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zapoznawaj się.. lizać nikomu nie trzeba.. jeszcze okresowo myją sie trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć cześć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...