Skocz do zawartości
Makarov

Kłopot z kontem Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam batoniki.

 

Sprawa wygląda następująco : od wczoraj nie mogę zalogować się na konto swoje Steam.Próbowałem odzyskiwać poprzez nazwę użytkownika oraz klucz jednak na maila nie otrzymuje wiadomości zwrotnej.Jakieś pomysły co mogę zrobić prócz napisania do suportu co już uczyniłem.I pytanie czy zdjęcia samego pudełka wraz z cd-key wystarczy im gdyż paragonu nie posiadam już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z naszej rozmowy wczoraj wynikało że ktoś sobie siedzi na Twoim koncie i z niego korzysta, co więcej zmieniony jest też e-mail. Powinieneś bardzo dokładnie i szczegółowo przedstawić do supportu jaka jest sytuacja z Twoim kontem. Takie jest moje zdanie. Jeśli coś kupujesz to paragonu nigdy się nie wyrzuca, ponieważ to jest dowód zakupu - taka uwaga na przyszłość.

 

Dobrze byłoby gdyby ktoś już miał taki sam lub podobny problem i chciałby pomóc koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatel ja to kupowałem w 2008 badz 2007 roku wiec mimochodem przy przeprowadzce zapodzial się gdzieś paragon,aczkolwiek cd key posiadam i zdjęcia podesłałem więc myśle że wystarczy im

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz płytke i cd key powinno wystarczyć w 100%

Miałem kiedyś tak właśnie, że ktoś odpieprzył mi konto. 

zrobiłem zdjęcie płytki i cd keya. podałem ostatnie używane przeze mnie hasło i po jakimś czasie odezwali się i zrestartowałem hasło do coś w stylu xtgsjlfu32nags@@kl! mniej wiecej :0 heh i nie mam problemów już z czymś takim.

Wszystkim polecam lepszą ochronę dłuższym i bardziej wyszukanym hasłem, a nie ania123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam pudelko wraz z płytką i cd-key-em ;) Zdjęcia podesłane im a odnośnie hasełka miałem hmm dość hardcorowe ustawione wątpie aby ktoś zgadł szereg znaków 34 znaków wszelakiej maści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może też znaleść się też "dobra dusza" co ci podeśle keylogger zbindowany z obrazkiem, filmikiem czy czymś tam jeszcze i w ten sposób mógłby znać twoje hasło ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile czekałeś na odpowiedź mniej wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tygodnia nie pamietam ale napewno ze 4-5 dni czekalem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto odzyskane temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...