Skocz do zawartości
Bur0czek

;v norecoil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: ;v

Server: 1# BaToN POLAND Server [FFA/bfSTATS]

Data: 15-04-2015 koło 16.00
Steam_ID: STEAM_0:0:15035466
Demo/screeny: http://www13.zippyshare.com/v/SKn7ZUCh/file.html
Opis sytuacji:

9.40 - trzy noscope idealnie w środek

12.40 - full auto wszystko w typa

15.05 - biega i strzela

15.20 - strzal po skoku

15.33 - noscope w środek troche bliżej niż te poprzednie

18.30 - full auto i znowu wszystko w środek

18.54 - może na wyrost, ale biegnie i strzela praktycznie bez zatrzymania

19.11 - full auto w środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No recoil :D Git, już oglądam


9.40 - Jak strzelasz w jakieś miejsce z awp z celownikiem, albo fast zoom, to jak nie puszczasz lpm to każdy następny nabój leci w to samo miejsce

12.40 - Normalna akcja, nie wiem czego tu szukałeś, strzelam do typa najnormalniej w świecie, przy czym kontruję myszką, żeby ograniczyć recoil

15.05 - Zatrzymuje się jak strzelam, zobacz sobie w zwolnionym tempie, jak grasz kilka lat w to, to jest to normalny movement z awp

15.20 - Strzał po skoku, no nie wiem co jest w tym takiego niesamowitego, ląduję i strzelam, po prostu :D

15.33 - No tu nawet nie wiem co napisać, no scope z metra w ścianę, trudno żeby pestka poleciała w niebo

18.30 - Jakie wszystko w środek, trafić dziada nie mogłem :D

18.54 - Oczywiście że się zatrzymałem, znowu 1/4 prędkość i patrz majster

19.11 - Normalny frag

 

Ogólnie to beka z rozpiski, widać że robił ją raczej mało doświadczony gracz, ale cóż... Obserwowany jestem na bieżąco przez kogoś, parę osób płakało o aima, parę o wh, ale o no recoilu to nie słyszałem jeszcze :D Samo demo mega naciągane, ani jednej dziwnej akcji nie było. Aczkolwiek mam nakręcone również demo z tej mapy z mojej perspektywy, nagrywam je na większości map, żeby nie było niepotrzebnych oskarżeń ;) Jak ktoś będzie sobie życzył to mogę wrzucić. Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9.40 - Jak strzelasz w jakieś miejsce z awp z celownikiem, albo fast zoom, to jak nie puszczasz lpm to każdy następny nabój leci w to samo miejsce

No ciekawe u mnie to wyglada tak: http://www23.zippyshare.com/v/kfHySKYA/file.html Przy pierwszym strzale nawet poleciało blisko, reszta już niekoniecznie. Ty strzeliłeś 3 razy pod rząd w to samo miejsce. Też tak chce!

12.40 - Normalna akcja, nie wiem czego tu szukałeś, strzelam do typa najnormalniej w świecie, przy czym kontruję myszką, żeby ograniczyć recoil

Pierwsze 4 strzały w środek ekranu

15.05 - Zatrzymuje się jak strzelam, zobacz sobie w zwolnionym tempie, jak grasz kilka lat w to, to jest to normalny movement z awp 15.20 - Strzał po skoku, no nie wiem co jest w tym takiego niesamowitego, ląduję i strzelam, po prostu :D

Tu może mnie zoom zmylił

18.30 - Jakie wszystko w środek, trafić dziada nie mogłem :D

Jak to jest, że kule zamiest lecieć nad celownik lecą pod?

18.54 - Oczywiście że się zatrzymałem, znowu 1/4 prędkość i patrz majster

Zatrzymałeś się po strzale, a tak to co najwyżej zwolniłeś.Widać movement po strzale, zatrzymujesz się i dopiero zaczynasz iść dalej.

19.11 - Normalny frag

No a mi te strzały dalej śmierdzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9.40 - Chłopie, nie wiem jak długo w to grasz, ale proszę, nie pogrążaj się. Jak strzelasz w jakieś miejsce z awp z zoomem i nie puszczasz lpm, to każdy następny nabój leci w to samo miejsce, choć wygląda to inaczej. Nie jest to żaden no recoil, tylko fizyka gry.

 

12.40 - A gdzie mają lecieć jak strzelam w środek?

 

15.05 - No może tak

 

18.30 - ... Wygrałeś internety, nie znasz fizyki gry

 

18.54 - jak wyżej

 

19.11 - Jak Ci zwykły frag śmierdzi to nie mam więcej pytań.

 

Assaff, od jakiś dobrych 3 dni, za każdym razem jak widzę Cię na serwie, to zamiast grać siedzisz na spekcie i mnie oglądasz, weź już może wyluzuj ;) A jak serio uważasz że jestem odpalony, wrzuć demo na bl/ac, niech zerknie jakiś doświadczony gracz, to zobaczysz co powiedzą tam.


No i żeby nie było, bo nie chce mi się już z Tobą na siłę kłócić - mój pov z tej mapy, czasy akcji są te same, możesz sobie przeanalizować z mojej perspektywy wszystko. Pozdrawiam - http://www33.zippyshare.com/v/ZE7kZfzU/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę nikt nie chce tego sprawdzić to ja sobie obejrzałem, i na pewno nie widzę tam nic związanego z norecoil'em, 

 

9:40 -  trzymaj lpm i sobie sprawdź

15:05 i 18:30 nic dziwnego

18:54 widać jak staje, wystarczy tempo zmniejszyc, na normalnym z reszta tez idzie się dopatrzyć

19:11 no dziwne ze paki nie podłożyłeś tylko sie tam fatygowałeś, ale może to przez ostatnia rundę, czy tam info od team'u.

 

Niech sobie to ktoś obejrzy jeśli nie ma pewności bo ja nie jestem jakimś wyjadaczem CS'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12.40 - A gdzie mają lecieć jak strzelam w środek?

Nie wiedziałem, że strzelająć full auto kule lecą tam gdzie chcesz

18.30 - ... Wygrałeś internety, nie znasz fizyki gry

To mi ją wytłumacz. U ciebie na demku celownik masz w podłodze, w moim na bramie. Skąd to się wzięło to ja nie wiem.

18.54 - jak wyżej

O dziwo jak będziesz przewijać po klatce to jednak widać, że po strzale się poruszasz.

19.11 - Jak Ci zwykły frag śmierdzi to nie mam więcej pytań.

Podobnie jak w 18.30. U ciebie strzały lecą nad celownik, u mnie pod. Fizyka gry rozsyła różne informacje do różnych graczy najwyraźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic specjalnego nie zauważyłem tylko to, że lubi sobie rzucic flesha na ryj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki fetysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat do zamknięcia, buroczek widzę na sile chcesz znalesc  cos na tym demku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...