Skocz do zawartości
LoLeK

kyx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamietam teraz dokladnie nicku czy kyx czy kxy

http://www.speedyshare.com/files/21351198/kyx.dem

zobacz ktos te demo jezeli wuha to zbanujcie bo bana jeszcze nie dostal wedlug mnie ma czity dobrze wie gdzie kto jest, a jak na takiego dobrego to jakos dziwnie strzela...

"Kyx" 14155 STEAM_0:1:23481505 12 26:40 17 0

Kyx - 78.131.206.16:27005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, to ja Kyx, na "dopalaczach" nigdy nie grałem i nie mam zamiaru grać, a strzelałem dziwnie, bo rano kłopoty z FPS miałem, tj : między 10-15 fps. na steam'ie gram ponad rok, ogólnie 3-4 lata w cs'a : ] wczoraj na serwie było 2 adminów, molina itd i nikt sie mnie nie uczepił a grałem z 20 razy lepiej niż na tym fy_snow.

Bana możecie dać, to już wasza sprawa nie umrze z tego powodu, bo adminuje na innej, wielkiej sieci, i moderuje ich forum.

a co do demka, sam se je oglądałem, i obiektywnie powiem że przy jednej akcji bym sie zastanowil, przy pierwszej jak zabiłem kolesia za skrzynią, ale to odruch, często gram na aim / awp mapach i znam kampy/miejscówy : ]

dzieki za gre. było spoko, fajny serwer macie. elo ;p pzdR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mowił że czitujesz? Lolek dał demko tylko dlatego, że miał wątpliwości co do Twojej gry, moje zdanie jest takie, że nic nie masz :)

P.S. MolINa to nie adm :)

i nie masz czym się urażać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie urażam sie, nawet mam w du**e to ze pol mapy de_train ( byla od razu op fy_snow) lolek mnie obrażał itd, juz mniejsza o to.

powiedziałem 2 adminów, molina itd, w sensie że 2 adminów : wariat i ktoś jeszcze, i do tego gracz molina (dobry gracz) : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Nie widzialem by obrazal ale dosadnie mowil Ci ze ktos obejzy Twoje demko bo cale fy snow nagrywal :) nie przejmuj sie kyx i graj dalej. Gracze pomagaja jak moga a jak jest 5 zawodnikow i jeden jest pro to prawie pewne ze reszta go nazwie cziterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas ; p mówił że ktoś obejrzy to demo i że nagrywał całe fy_snow. ok zgodze sie, ale prócz tego że już moge wychodzić z serwera i nie wracac bo i tak nie pogram : ]

i nie schlebiaj mi że "PRO" ; D haah pośmiałem siee ; *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej czyty na tym demku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjasniona po prostu umiesz niezle grac. Spoko, ze sie nie uniosles honorem i nie nawrzucales admina. Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...