Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio spotkałem się ze stroną gemius.pl Pytanie jest jedno, co to jest? Czytałem na różnych forach, że to jest podglądacz własnego komputera oraz Internetu za pomocą ciasteczek... Chciałbym aby Ci, którzy wiedzą o tej stronie coś na temat  wypowiedzi się. Warto żeby wiedzieli o tym wszyscy, zwłaszcza chodzi o dane prywatne, osobiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To nie do końca jest szpieg. Robią tysiące ankiet i na podstawie ich odpowiedzi oczywiście procentowo więc możesz tymi danymi kombinować jak chcesz podają jakieś tam informacje na różne tematy.

 

Nie słyszałem, żeby ta strona wyciągała prywatne dane z komputerów.

Jeżeli miałaby to robić za pomocą ciasteczek lub skryptów ukrytych na niej to każdy antywirus by krzyczał że jest coś na niej.

 

A ciasteczka mogą dużo ale też nie wszystko bardziej będą wiedzieć co przeglądałeś i kiedy i na tej podstawie można wyświetlić Ci np najbardziej dopasowane reklamy ipt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że antywirus nic Ci nie wykryje, nawet jeśli masz pełną (płatną) wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie ciekawy ten szpieg. dobrze ze ja sie z nim jeszcze nie spotkalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że antywirus nic Ci nie wykryje, nawet jeśli masz pełną (płatną) wersje :)

Ja Ci mówię że to się nie instaluje na kompie a na stronach wyłącz sobie cookie i zobaczysz że może co najwyżej zapisać sobie gdzieś co oglądałeś i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...