Skocz do zawartości
Roti

Co warto wymienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam lapka z takimi parametrami: http://iv.pl/images/82188998019362290489.jpg

CS:GO chodzi mi w 10-25 fps, a chciałbym żeby chodziło gdzieś w 30+.

Co warto wymienić i na co aby nie zapłacić zbyt dużo i cieszyć się płynnością w kanterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 fps to też nie jest jakaś płynna gra, czasem lepiej kupić używany PC niż wymieniać częsci chodź może i znajdziesz tanio, taki laptop niezbyt sie nadaje do gier, ale może ktoś tu gra na laptopie i chodzi mu dobrze niech Ci powie jakie ma parametry, ja mam Acera 5733 i mam tak okolo 30 fps i uwierz, że wcale sie fajnie nie gra no chyba, że Tobie to nie przeszkadza jak nawet machając celownikiem Ci płynnie nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto wymienić laptopa na sprzęt typowo gamingowy :)

tak poważnie to nie zaszkodzi jak dorzucisz ramu jak masz wole sloty, lub wymienisz całkowicie na nowe większe :)

można jeszcze wymienić dysk na ssd ja wymieniłem w moim wysłużonym asusie i jest o niebo lepiej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramy nic mu nie dadzą przy takim procesorze i karcie graficznej, to jest ważniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić coś lepszego ;) od 300 zł jest już w miarę sprzęcik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta i pamięć RAM chociaż o 1gb no i oczywiście procesor. Na takim laptopie to można jedynie pograć w klasyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym laptopie nic nie wymienisz 1 Procek pewnie integra jak i grafika a ramy nawet się nie opłaca wymieniać lepiej mogę ci coś złożyć tylko podaj budżet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi złożyć coś pod CS'A bo jest to jedyna gra dla której chciałbym zainwestować w kompa bo tak to pykam na konsoli :p Budżet no najlepiej jakby był jak najmniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...