Skocz do zawartości
Stracony

[Zamknięty] Witam, Stracony<G-D>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam na imię Michał i grywam juz jakiś czas na PB ;D zajmuje się stolarstwem, oraz mam nietypowe hobby ;) Jestem terrarystą, hoduje zwierzęta egzotyczne, posiadam 6 ptasznikow , modliszke oraz węża mahoniowego ;p

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) juz jesteś stracony u nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha zobaczymy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, pewnie musisz mieć ciekawe akcje przez te ''zwierzątka'', gdy goście do ciebie przychodzą trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiem Ci, że jest duze zainteresowanie u ludzi, ponieważ takowe hobby w Polsce jest słabo rozprzestrzenione ;D Przeważnie słyszę " o fuj, to jest ochydne. Jak możesz trzymać takie cos w domu" lecz te hobby jest bardzo wciągające, cos jakby 'uzaleznienie". Takie zjawisko występuje u większości terrarystow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo kto tu nowy Witaj xD.. Też posiadałem  małe zoo terrorystyczne ( wymysł brata -.-).. tyle ze ja miałem ich dość.. bo miałem tego :30 ptaszników rożnej wielkości.. modliszki.. patyczaki i inne gówienka.. ale Hobby wporzo.. tyle ze bez przesady :)

http://www82.zippyshare.com/v/yLQuKql8/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę ładna hodowla ;) z czasem doczekam się wielu wymarzonych istot ;D póki co dziewczyna pod wielkim NIE co do dalszego rozwoju, trochę tego nie rozumiem, pasje trzeba rozwijać :) jeszcze wiele jaszczurek, węży, skorpionów i ptaszników (przede wszystkim nadrzewnych) przede mną ;)

Chyba nawet gienie tam widzę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...