Skocz do zawartości
Gruby GiboNN

kilka różnych dziwnych akcji

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że miałem trochę wątpliwości, nagrałem dość długie demko, jest tam ujęte kilka osób, poddaje pod dyskusje bo nie chce ich zbanować jeśli mogą być czyści....

 

Xspeed - już w sumei zbanowany bo nagrałem 2 demko, ale ma pretensje wiec bedzie do wglądu...

 

Nasz kolega Roti- złożył podanie na adma, ale przyglądałem mu się już wczesniej jeszcze jak nie miałem adma , ale jest czysty :) (chyba hehe)

 

No i gośc Pro100wnik- caly czas dla mnie podejrzany gość, bardzo dziwnie sie zachowuje...- tylko mało go w tym demku, ale trzeba na niego zwrócić uwagę w przyszłości ( w międzyczasie nagralem jeszcze 1 demko na dole)

 

I rudy operator kebaba- chciałem go nagrac ale ten speed rzucil mi sie w oczy, też raczej odpalony

 

 

Wszystkie amx ip mam jak coś :)

 

http://www51.zippyshare.com/v/FKjdHhVS/file.html

 

a tutaj demko odnośnie kolegi pro100wnik :

 

http://www21.zippyshare.com/v/Z4RdzeNc/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pr100wink - czysto

Kebab - czystko

Xspeed - również czysto z tego demka.. nawet na lucje nie reaguje.

Wszystko na słuch lub doświadczenie.

Może rozpisz do przez które akcje się zainteresowałeś owymi graczami bo osobiście nic nie widzę, Wstaw 2 demko co do Piotrka czy tam Xspeed'a bo ja bym dał ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego speedX zbanowałem po tym demku które jest u niego w temacie, nie będe rozpisywał bo to chyba bez sensu, nie miałem pewności - wolałem żeby ktoś to obejrzał.  Powoli już ogarniam ten ESP także miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej. Rzecz w tym że takie perfidne Wh odrazu widać a nieraz się dobrze kryja :P .    Chciałem rozwiać swoje wątpliwości

 

Dzięki Miras :)

 

ESL poprawione :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESP :P nie ESL ( to zawody w Globalu) xD

 

Spoko.

 

I wielka prośba do cb.. pakuj demka wiesz WinRaR..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...