Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jakoś ogarnąć adminów. Praktycznie gram na batonie ale to co się dzieje to masakra... przeklinają, obrażają się, może ktoś tam się trafi jakiś bot itp a nikogo nie ma. Nic dziwnego że nikt nie chce jak tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie osobiście dziwi tylko jedno - coraz więcej ludu gra na serwerach GO a adminów i podań to widzę brak.. niby 1.6 dobiega końca i lecimy powoli w GO ale na forum tego nie widzę.

Czitów pełno a zgłoszeń z GO tez nie widzę - rozjaśni mi ktoś to bo nie gram tam i nie wiem może jak to funkcjonuje na Globalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat

@batonik masz zamiar coś z serwerami go robić? Adminów bardzo mało, z tego co wiem to gracze wolą only dd2 niż ffa, może coś z serwerem ffa zrobić? Jakieś pomysły czy coś bo nie może tak być :( Szczerze to wolę na only grać niż ffa ale też jest chaos nadal a 32 sloty to moim zdaniem dużo, chociaż 21-28 zawsze są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wbijam kiedy mogę. Nie będę tylko ja kurwa grał na tym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wbijam kiedy mogę. Nie będę tylko ja kurwa grał na tym serwerze.

 

Nie przeklinaj, bo będzie ban:D:D:D a tak na poważnie, to ja byłem na urlopie 2 tyg więc o jednego admina będzie więcej. Ale faktycznie przydałoby się nas więcej^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Na FFA powiem szczerze wchodzę codziennie, ale już nie gram tak długo, jak kiedyś, bo po kilku mapach mi się nudzi i wychodzę  i nie wiem co jest tego powodem, na dd2 nie gram za często, bo ciągla gra dd2 mnie szybko nudzi i zazwyczaj po 1 mapce całej wychodzę :). Może przydałoby się jakieś zmiany typu na dd2 dodać jakieś 2 mapy i zrobić only dd2/mirage/inferno, czy coś w tym stylu, a na ffa porobić mapy dzienne i nocne, wgrać jakieś ciekawe, bo standardowe już potrafią nudzić i ożywić to trzeba, np vip za 30 godzin gry na jakiś tam okres, za topkę coś i może to graczy przyciągnie, sam fakt, że !ws przyciągało ludzi, tak teraz znowu zmalała ilość, tak jak @Patrycja ^^ napisała, aby przerobić na only awp, może zrobić ankietę na temat jaki mod by sie chciało, jakby 4fun był np, to by można było wiele rzeczy podawać ;d. Niech @batonik napiszę , bo pomysłów jest wiele, ale gdzieś tkwi ten problem, że ludzi przyciąga, a potem znowu ten sam stan aktywności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że awp można zrobić, na 100% będą full serwery bo ludzie lubią grać nie raz sam wchodzę to nie ma gdzie bo są zapełnione sloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra piszecie nowy serwer awp itd itd a czy ktorys pomyslal ze nowy server to sa oplaty za kolejne skloty to powinni byc nowi admini na takim servie i osoba odpowiedzilana za wgrywanie pluginow itd??Czy sadzicie ze jest jakas osoba ktorej Baton bedzie mogl zaufac aby w razie co mogl zajmowac sie serverem??Na dd2 i 2 servie krucho z adminami a co dopiero na kolejnym serwerze AWP troszke wyobrazni aczkolwiek daje do myslenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co powtarzasz i nabijasz bezsensowne posty jak każdy o tym doskonale wie? Wiadomo przecież że za darmo nic nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie można się zastanwowić nad przerobieniem serwera na dust2/mirage - bo to są najpopularniejsze obecnie mapy. Co do ogarnięcia adminów to niby jak ja mam skłonić gracyz do składania podań, już się zebrała dosyć spora liczba adminów i potrzeba czasu, aby do ich grona dołączyli inni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...