Skocz do zawartości
Gruby GiboNN

Zerknijcie na to - dość pilnie bo to gracz turnieju

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zacznę od tego, że myślałem, że już nie nagrywam, dlatego z początku troche mojej gry....

Nie działa mi vievdemo więc wam nie rozpisze ale...

 

Zaczełem w pewnym momencie bawić się Lucia wkońcu trafiłem na Nitro, zobaczcie jego reakcję....

  Nie wiem która minuta alę sami zobaczycie kiedy.... akcja jest w miejscu gdzie idzie się od respa Ct na srodek. 

 

Jako, że gra on w turnieju, obczajcie szybko :)   

 

No mi to ewidentnie śmierdzi, taka reakcja na Lucie....

 

 

http://www24.zippyshare.com/v/ONcSFRZ9/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie inną wersję csa, moze wtedy będzie Ci działało viewdemo. Zaraz obczajam.

 

//edit

Trzeba więcej nagrać, może faktycznie coś ma. Jest o tyle trudno, że na PB strzela się zawczasu i czasami na farcie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu założył temat http://home-edition.eu/jaki-mikrofon-kupi%C4%87-t10420/ więc pewnie dużo daje, ale zgadzam się z @batonik dodam że obserwujcie go na innym nicku nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem na farcie, że strzela sie zawczasu itp.  ale wystrzelal Lucie i rzucil granat prosto pod nogi, zwyczajny gracz wcale nie reaguje na Lucie, także jest to bardzo dziwna sprawa.... Nie mówie, żeby odrazu banować ale w ogole nie powienien reagować na tą halucynacje.... Sam nie wiem, może niech jeszcze ktoś Obaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zerknę na demko.. ale z lucją tez bywa dziwnie.. wiem ze zdarzało się ze gracze czyści również mieli bug ze to widzieli.

 

edit: Dziwnie wyglądała ta jedna akcja ale za mało.. niby zareagować skanując ale z 2 strony było cos słychać(przeciwnika lub nie) wiec mógł skanować z granatem w tym celu.

 

Trza go obserwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...