Skocz do zawartości
M.a.t.e.u.s.z

Crossowy kask do 130 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stanąłem przed trudnym wyborem kasku do 130 zł. Jak na razie znalazłem jedną interesującą ofertę. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5207629430&ref=last-visited . Pomóżcie mi znaleźć coś fajnego. Kask ma być przede wszystkim bezpieczny, wygodny, z wentylacją i przydało by się żeby miał wyjmowane wnętrze. Z góry dzięki za pomoc.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam 3 lata temu szukałem jakiegoś taniego kasku ale to sie mija z celem. Za 130 zł nie kupisz średniej klasy kasku otwartego, gdzie przy glebie tracisz pół twarzy. Jeśli szukasz TANIEGO kasku szykuj minimum 250 zł za zwykły zamknięty garczek, nie ma opcji żeby coś za mniej jak 200 było bezpieczne. Odłoż trochę kasy i kup normalny kask, ja mam Nox n731, polecam szczerze, dobra jakość w niskiej cenie jak na kaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na allegro owszem taniej kupisz i co za duży za mały? W sklepie widzisz co i jak, jeszcze możesz się dopytać co i jak a przede wszystkim na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest faktycznie podstawa, kask żeby w ogóle cię chronił musi być dobrze dobrany, na tak zwanego chomika. Jedź do jakiegoś dużego sklepu w okolicy znajdź kask i odkladaj kasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru kupować w necie chcę po prostu wiedzieć na co mam patrzeć, czy za te pieniądze można coś kupić i w czym wy jeździcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja "klient - nasz Pan", czyli podajesz model chcesz taki i taki sprowadzają i masz, oczywiście więcej bulisz xD @PaYeL_PL dobrze mówi przemyślana decyzja, zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tutaj http://allegro.pl/kask-cross-na-quad-enduro-gogle-rekawice-gratis-i5484654803.html najładniejszy do 130 :D ale właśnie ja bym nie kupował na allegro sam moto jezdze od 9 roku życia były crossy quady skutery wszystko i zawsze  jak kupowałem do w sklepie :D  z jakiej dobrej firmy za tyle crossowego nie znajdziesz zobacz cos z firmy tornado bardzo dobrze się 3mają :D

Mam taki i się bardzo dobrze 3ma a już ma swoje lata nic nie odchodzi  a przeżył wiele i był na asfalcie zero pęknięć dobra firma poszukaj :D

kask2_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich kaskow to l2a jest spoko ale za 200 to taka chuynia jest trochę, średnia ochrona i nawet blendy nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...