Skocz do zawartości
Zankor

Żal poprostu nie ma na co patrzeć..

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem po co to dodaje bo  tu nie ma na co patrzeć ale chce poprostu sie podzielić jakie idzie pokolenie za nami..  Przykra prawda :(

https://www.youtube.com/watch?v=sLhv7qIrBWk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze gorsi od waszego pokolenia? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugryzę sie w język.. :P 

 

Jak widać tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skisłam XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie :)

kontent ma co raz lepszy, mniej bluzga i przynajmniej ma jakieś hobby, krzywdy też nikomu nie robi wygłupiając się do kamery

więc nie wiem o co Ci @Zankor w ogóle chodzi, młodziutki jeszcze chłopaczek to może jeszcze coś z niego wyrośnie, teraz jest hype na youtuberów to chce zabłysnąć, ja w jego wieku chciałem być strażakiem on chce być yutuberem, mi przeszło :P

jak chcesz go pohejtować to zwyzywaj go w kometarzach, jak Ci się nie podoba to daj łapkę w dół  .geniusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie :)

kontent ma co raz lepszy, mniej bluzga i przynajmniej ma jakieś hobby, krzywdy też nikomu nie robi wygłupiając się do kamery

więc nie wiem o co Ci @Zankor w ogóle chodzi, młodziutki jeszcze chłopaczek to może jeszcze coś z niego wyrośnie, teraz jest hype na youtuberów to chce zabłysnąć, ja w jego wieku chciałem być strażakiem on chce być yutuberem, mi przeszło :P

jak chcesz go pohejtować to zwyzywaj go w kometarzach, jak Ci się nie podoba to daj łapkę w dół  .geniusz

okej może sobie nagrywać ale w takim wieku tyle  przerywników no bez przesady wyrwać się może ale tyle... :D No i w sumie każdy może to odbierać inaczej  no ale moim zdaniem za mądre takie nagrywanie to nie jest  i wygłupiać sie można ale   dla mnie nie można już nazwać  tego wygłupianiem niektóre tylko kawałki tego filmiku :D   No w innych filmikach nie mówię że może tragicznie coś robi bo z bmx było coś nawet ujdzie jak na ten wiek coś robi ale ten co dodałem  to .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, masz rację, film który dodałeś powinni obejrzeć jego rodzice, wyciągnąć jakieś wnioski i może nawet dać szlaban edukacyjny na internet przez jakiś czas ;) ale przyczepiłem się bo wytaczasz takie działo "jakie to pokolenie idzie za nami..." odnosząc się do filmu sprzed 7-miu miesięcy, gdzie chłopaczek ciągle coś tam wrzuca i wg mnie jest postęp, może jest jeszcze nadzieja. Nie chce mi się oglądać wszystkich jego filmików, ale nie oceniałbym go po jednym, a co dopiero całego pokolenia  ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako tako zacofany rozwojem przez internet młody nie jest.. chodź po tym odcinku rodzice powinni z nim pogadać. Mnie bardziej dołuje ogólnie poziom inteligencji młodego pokolenia.. rozumiem to są dzieciaki jeszcze co wchodzą do gim-bazy itd.. ale i również starsi Przykład:

Pracuję w firmie gdzie oprócz brygad wykształconych pracowników szkolimy-wyuczamy uczni.( od 16lat) Co roku przychodzi ich średnio 3-4, wiadomo zawsze w jakimś roczniku musi się trafić jakaś czarna owca z lewymi rączkami do pracy. Ten 98' rocznik to już potęga co do czarnych owiec 8 przyszło z zadnym się nie da robić... młodzież albo patologiczna którą strach zabierać na budowy.. albo niedouki i pod względem wiedzy czy tam do wykonywania najprostszych prac. Nie wiem czy braknie juz podwórkowego wychowania wśród rówieśników.. czy po prostu opieki rodziców?, wiadomo łatwiej dzieciaka postawić przed kompem i niech napierdziela cały dzień po szkole.. co go czeka w przyszłości ?

 

To co się teraz dzieje to już jest porażka- a co to dopiero będzie jak internety pozamiatają szare komórki tym dzieciakom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, masz rację, film który dodałeś powinni obejrzeć jego rodzice, wyciągnąć jakieś wnioski i może nawet dać szlaban edukacyjny na internet przez jakiś czas ;) ale przyczepiłem się bo wytaczasz takie działo "jakie to pokolenie idzie za nami..." odnosząc się do filmu sprzed 7-miu miesięcy, gdzie chłopaczek ciągle coś tam wrzuca i wg mnie jest postęp, może jest jeszcze nadzieja. Nie chce mi się oglądać wszystkich jego filmików, ale nie oceniałbym go po jednym, a co dopiero całego pokolenia  ;p

No o to mi chodziło no może źle zrobiłem oceniając całe pokolenie ale miałem na myśli ten właśnie przykład i akurat w tym momencie w tym filmiku co pokazał :D No właśnie są czarne owce ale z czasem też się zmieniają jak mówicie jak każdy dorasta norma no ale :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Moim zdaniem rodzice powinni kontrolować swoich dzieci, a nie odpuszczają, bo im się po prostu nie chcę, dadzą komputer, dadzą internet i mają spokój na cały dzień i tak całe dnie, tygodnie i miesące, a brakuje tutaj wychowania dla nich :). Rodzice powinni zając się swoimi dziećmi, jak za dawnych czasów wychodziło się na spacery, jazdy rowerami, podróze, a teraz nie ma kontrolować tego nowego pokolenia i siedzą na takim YT i oglądają tych sławnych youtberów i biorą z ich przykład i to mnie niepokoi, że parę tysięcy ludzi chcę być Isamem, Nitrem, Gimperem itd. Czasy się bardzo szybko zmieniają, sam jestem z rocznika 96 i tamte czasy były najlepsze, młodzież się psuje, telewizja się popsuła, internet już inny, bardzo chętnie bym powrócił do starych czasów i siedział tam do końca życia ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, każdy z was będzie chwalił swój rocznik i tak samo kolejne będą narzekały, na poprzednie :D to chyba jakieś błędne koło :P

Moja rada to zajmijcie się poprostu swoimi sprawami ;) narzekanie niczego nie zmieni, a jak chcecie coś zmienić to nie oglądajcie się na innych tylko zakasać rękawy i do roboty.

Co do rodziców, to chyba każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, chce żeby młody miał lepiej niż miał jego tatuś czy mamusia. Nie wydaje mi się, żeby większość z nich się cieszyła, jak ich oczko w głowie siedzi x godzin przed kompem po szkole, tylko ten pociąg do internetów, gier itd wynika z tego w jakich czasach żyjemy. Spójrzcie tylko na nas, siedzą na forum i debatują jakie to straszne rzeczy dzieją się z przyszłością tego kraju .obama

 

btw '86 rulez!!! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jego wieku to ja miałem poharatane łokcie i kolana xD. Teraz to ta młodzież taka trochę piz**wata jest, siedzi to w domach i tylko przed kompem, no cóż krzywdy nikomu nie robi to niech sobie nagrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...