Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

EnVyUs zwycięzcą Intel Extreme Masters gamescom 2015!

Rekomendowane odpowiedzi

classic_envyjpg_d822f14295c3729164f9c106

 

Zakończyły się zmagania Counter-Strike: Global Offensive rozgrywane w ramach Intel Extreme Masters gamescom 2015. W ostatnim pojedynku tego turnieju zmierzyli się przedstawiciele EnVyUs i Team SoloMid. Starcie to odbyło się na inferno, gdzie w CT rozpoczynali Francuzi. Od początku bylo widać ich przewagę, co pokazał wynik po pierwszej połowie. NBK i jego kompani wygrali 12:3.

 

Druga strona również dużo lepiej zaczęła się dla EnVyUs, któe wygrywało kolejne rundy i zbliżało się do zwycięstwa końcowego. Team SoloMid starał się nadrabiać straty, ale ostatecznie przegrał 12:16. Dziś nie było to pierwsze starcie tych ekip. Wcześniej zmierzyły się dwukrotnie. W obu EnVyUs pokonało swoich rywali. Najpierw wygrało 16:3, a później 16:9. TSM miało małe szanse na powrót, bo francuska ekipa miała jeszcze trzy życia.

 

Ostatecznie to EnVy okazało się najlepsze i stanęło na najwyższym stopniu podium. Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

 

1. EnVyUs - 45 500 dolarów

2. Team SoloMid - 16 000 dolarów 

3. Renegades - 6500 dolarów 

4. mosesports - 5500 dolarów

5. SK Gaming - 4500 dolarów 

6. Counter Logic Gaming - 2500 dolarów

 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: http://cybersport.pl/artykul,32092,iem-gamescom-csgo---renegades-poza-turniejem.html

 

źródło http://www.cybersport.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

To ładnie zagrali, gratuluje zwycięstwa dla envy i dla reszty, która mocno rywalizowała ;D. Mnie ciekawi fakt skoro drużyny są w formie to co dopiero będzie się działo za 2 tygodnie na ESL Kolonia, po prostu zacięta rywalizacja :D. Przeczuwam dużo dogrywek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu jest zgranie odkąd KennyS wraz z Apex'em dołączyli :D Dość wysoka pula choć nie wiem czy TS odpuściło ten finał, nie wiadomo. Nie ma zmiłuj .virtus musi wygrać ESL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ja będę za Keyd Stars, dobra ekipa, a za polską dałbym szansę się wykazać eBattle, VP to już przestarzały team, chodzi mi o graczy ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...