Skocz do zawartości
PaYeL_PL

Limit BS'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Na FFA jest coś chyba źle ustawione bo jak jest 3 CT to włączony jest tylko bs B a powinien i tak A. Np na mirage ciężko jest wbić na B kiedy jest 2v3 albo 3v3 a w takiej samej sytuacji wbita na A jest raczej bardziej "uczciwa" bo szansa na wbicie i obronę jest raczej taka sama. Moja propozycja, żeby to zmienić na Only A i tak dodatkowo można by przerobić komunikat który się wyświetla żeby jednak też był po angielsku bo jednak gra trochę zagranicznych na obu serwach i oni tego nie kminią czemu nie można paki podłożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

No po angielsku można dać też napis, usunąć długi komunikat, że bs właczony na a i mogą tam plantować, to wystarczy BS - Only A i każdy ogarnie ;d. A co do wybierania bs'ów, to plugin od czasu do czasu daje raz A, raz B, niegdyś daje kilka razy pod rząd B, tak jak opisałeś, na mapce mirage łatwo wbić na B, tylko trzeba dobrze rozszyfrować przeciwny team jak grają ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie 3 emki z full granatami ustawia to jesteś w 4 literach, na mm'ach przeważnie sam kryje B i powiem ci że zadko zdarza się ekipa która potrafi tak "o" sobie wejść na bs jak jestem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ja w większości zawsze potrafię wbić na obstawiony bs, flesze, smoke i nawet z novy mogę pójść, sami wpadną :). Więc nie widzę sensu, żeby coś grzebać w tym pluginie, nikt nie narzeka na niego ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do limitera- nie działa on poprawnie. Ostatnio na serwerze była sytuacja że limiter pokazał że można plantować tylko na B, a plant poszedł na A... ;p

 

Co do Waszej dyskusji, zgadzam si.ę z Payelem, powinno być tylko A, moje argumenty? Od zawsze się grało na jeden bs-A, na B w większości mapach jest ciężej wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

@Rybson Dajmy na to, że jest 3 TT na 2 CT, to łatwiej będzie CT obronić takie B w 2 osoby na 3 TT, bo się ustawią na 2 pozycjach i posprawdzają sobie na spokojnie miejscówki, niz na A, gdzie co 2 sekundy obracać by się musieli i sprawdzać te 4-5 wejść, a po co skoro równe szanse mają być, więc moim zdaniem nic nie trzeba zmieniać ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Na mm też zawsze chodzisz 3 na A? Przeważnie się gra 2a mid 2b. Wiadomo, że nie zawsze ale bez przesady zeby 3 na b siedziało, bo jeszcze mi się nie zdarzyło oglądać meczu ani grać w takim, gdzie na duscie, mirage, cache czy jakiejkolwiek innej mapie kryło się B co rundę we 3 osoby. I to co Rybson mówi, skrypt często nawala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

To można go poprawić, ale jak zauważyłeś małej ilości osób to się nie podoba, większość osób po prostu nie narzeka i grają, to tylko gra i zabawa tak ? W końcu to nie turniejówka i nie spadniesz z rangi, to nie widzę o co ten kłopot, nie wejdziesz na bs'a trudno, to CT dobrze kryje, wejdziesz, to dobrze, nie oznacza to, że ciągle ma być A, ciągłe słowo A, stylu Only A ciągnie się od czasów cs 1.6 i ten nawyk został do cs'a go, więc nie widzę sensu tego, moim zdaniem można go poprawić, aby nie nawalał i tyle w temacie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • CLIPPO, myślę że nie masz racji, ale każdy ma swoje argumenty. Ja proponuje wysłuchać opinii innych(hallloo jest tam ktoś ???) i wtedy podjąć jakąś decyzję, w końcu panuje demokracja(chyba że Baton powie co innego:D:D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"odkąd ciągnie się to od czasów 1.6" to ani raz w życiu nie zdarzyło mi się zeby ktokolwiek chociaż raz narzekał żeby only a mu przeszkadzało, taki nawyk wszedł w życie a to że A nie umiesz kryć we 2 bo jak sam mowiles "trzeba się co 2 sekundy obracać" to twój problem, tt jak wchodzi to też musi sprawdzić wszystkie pozycje więc jak dla mnie to jest bardziej sprawiedliwe niż wbieganie na B gdzie jest przeważnie jedno albo dwa wejścia i 3 ct sobie siedzi wcelowanych od minuty i czeka aż tt mu wlezie pod celownik to już każda mapa robi się ściśle ct'kowska, zróbcie ankietę albo niech baton decyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ankiety na forum nie ma sensu robić, mało ludzi wchodzi na forum z cs'a go :). Najlepszym sposobem będzie, gdy baton wbije na serwery i popyta graczy osobiście, wyrażą oni wtedy swoją opinie na ten temat, bo na razie ta dyskusja nie ma tutaj sensu, zbędny spam się robi już i wtedy baton zadecyduje co z tym zrobić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...