Skocz do zawartości
Roti

Nowy serwer?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Miałem w planach zrobienie serwera 1.6 na podstawie CS:GO. Jednak mój współwłaściciel się rozmyślił, dlatego udostępniam pomysł Wam, z nadzieją, że go zrealizujecie. Wszystko było obgadane z waszym programistą Tamq'iem i zgodził się on napisać plugin. Przekopiuje wam kawałek wiadomości którą mu wysłałem i możecie pomysł wykorzystać.

Skrzynka wylatywała by losowym gracza pod koniec meczu. Chciałbym aby z różnych skrzynek wylatywaly różne bronie. NP. Skrzynka AK 47 i wylatują z niej same skiny z ak lub kosa. I tak z innymi broniami. Klucze wylatywały by przy zabiciu przeciwnika (5% szans na drop, a dla vipa 10%) albo rozbrajać pake/podkładając pake (10% szans na frop dla vipa 15%). Chciałbym aby była możliwość kupowania skrzynek lub kluczy przez sklep sms który znajdował by się w menu. Zajebiscie by było jakby była możliwość na handel skinami np. Gracz X daje Graczowi Y skin asimova, a wzamiam dostaje od gracza y inny skin. Wszystko odbywało sie w menu. NP. Piszemy na serwerze /menu i wyświetla nam się menu na ekranie.

1. Skrzynki

2. Skiny

3. Pomoc

4. Sklep sms

Wchodzimy w skrzynki i wyświetla nam się kolejne menu:

Posiadasz 0 kluczy

Skrzynki:

1. AK-47

2. M4

3. Deagle

4. Famas

5. AWP

6. Wróć

Klikając w któraś skrzynkę otwiera sie kolejne menu.

1. Otwórz ( Opcja dostepna jak ma sie klucz, fajnie by bylo gdyby sie podświetlała jak mamy klucz do otwarcia, a jak go nie mamy to nie jest podświetlony)

2. Wroc

Teraz jak wchodzimy w skiny:

Twoje skiny:

Tutaj pojawiają się pogrupowane skiny czyli wygląda to tak:

1. AK-47

2. M4

3. AWP

ITD

Wchodząc pojawia sie kolejne menu w ktorym pokazują sie skiny gracza które wyleciały mu z skrzynki. Przykład:

1. Podstawowy skin

2. Redline

3. Asimov

Itd

Po wybraniu skin broni sie zmienia.

Teraz wróćmy do głównego memu. Klikamy pomoc i wyświetla sie okno to co pokazuje sie jak wbijamy na serwem np z bannerem pukawki.

No i ostatnia opcja. Sklep

Wchodząc w sklep pokazuje nam się skrzynki klikając w skrzynkę pokazuje nam się menu gdzie wybieramy ile chcemy ich kupić wraz z cena. Po wybraniu wyskakuje nam treść oraz numer na jaki mamy wyslac smsa.

W każdym menu dodatkowo chce takie opcie jak 6. Wróć 7. Zamknij. Oczywiście w menu posługujemy sie klawiszami 1,2,3 itd

Chciałbym także aby raz na ruski rok wyleciał komuś pod koniec meczu skin.

Sklep SMS nie jest konoeczy. Chciałbym aby był zrobiony gdzieś folder w ktorym byly by wszystkie skrzynki a w poszczególnych skrzynkach mógłbym dodawać/aktualizować skiny bez twojej interwencji. Czyli wbijam folder i wybieram skrzynkę z ak-47 i tam zamiast redline dodaje sobie skin asimova i po zmianie mapy wszystko w menu sie zmienia i zamiast redlind jest asimov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy jak by to wszystko wyglądało w cs-ie

Ale jak znam życie serwer będzie obciążony i pojawiały by się lagi. ;)

Niedługo cs 1.6 a global offensive będą różniły się tylko grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...