Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakie polecacie słuchawki ? Użytkowane będą wyłącznie do CS, do niczego innego nie potrzebuję :D

Wskazania:

-Dobre mikro (o czystym dzwięku)

-Zbilansowane głośniki, te co mam nie dzielą się na prawe i lewe :D (Ktoś idzie z lewej ja słyszę z prawej, lub na odwrót, jak im się podoba)

-Cena 80 -100 zł. 

 

P.S. Najlepiej jakbyście swoje propozycje podawali z linkiem do kupna, lub informacji.

P.S.2 Do swojego mikrofonu muszę krzyczeć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam Creative Tactic 3D Alpha. Gram na nich i sprawdzają się świetnie ;) Tylko ze ich cena to ok 150 zł. Lepiej trochę dołożyć (40-50zl ) i kupić juz w miarę dobry sprzęt propo mikrofonu sprawdza się świetnie. Ja tam szumów nie słyszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te Creative fatality gaming na allegro akurat za 100 zł, wiec jak nie będzie innych ofert to te zamówię (nie znam się na takich sprzętach, więc oddaje się na was :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam słuchawek AKG K518 LE i sprawują się świetnie czy to w CS'ie czy też słuchaniu muzyki, serdecznie polecam. Co prawda nie ma mikrofonu ale można kupić go sobie osobno i postawić na biurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woląłbym właśnie z mikrofonem. Już kombinowałem : jedne słuchawki z mikro na karku, drugie na uszach. Co prawda osobne mikro byłoby na biurku ale wole w słuchawkach. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Creative Fatality najlepszy wybór i je kupuj :). Sam je mam i nigdy nie narzekałem na nie, mikrofon jak CI przeszkadza, to odczepiasz i grasz dalej, jedynie co to kurz siada co jakiś czas i trzeba ręką pościągać, a tak wad innych nie widzę ;D. Przyznam sam, że je uszkodziłem, bo się zaplątałem w nie i pociągnąłem kabel i po lutowaniu dalej grają z mojej głupoty popsułem je  :D. Wytrzymałe, dobrej jakości, nic nie szumi i dobra jakość dźwieku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zamawiam Creative :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://steelseries.sklep.pl/p/2/159/steelseries-spectrum-5xb-sluchawki.html

 

Mam te, porównywałem je z Creative Fatality. HD201, Ozony(te za 130zł) i żadne nie miały tak czystego dźwięku. Tym, że są podpisane xbox, to się nie przejmować tylko, że kabelek to kompa jest krótki około 1m. Na front panel daje rade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same co lio polecam

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wejście do słuchawek i mikro z frontu i taki 1m kabel jest akurat, te słuchawki co mam maja 2,5m i żeby nie szurać kablem po podłodze nadmiar muszę zarzucać na nogi, nieraz zapomnę i się wplątują w kółka od siedzenia.. Jeszcze pomyślę, do połowy września mam czas :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie jak Lio i nie narzekam na nie :) także polecam ci te botku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracony dla ciebie to najlepsze takie od Chińczyków :)

Cena 10 zl

Cena 5 zl BeZ JEDNEJ słuchawki haha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pimpeq to, że ty takie masz nie znaczy że ja chce :D Gram dobrze i wiem że z dobrymi słuchawkami będę grał jeszcze lepiej, więc chińczyki odpadają :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam creative fatality. Lepsze niż wh polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym fatality, stary model już wiekowy.. za taką kwotę w sumie nie dostaniesz nic ciekawego.

Najlepsze i najwygodniejsze byłyby SteelSeries V2
Tutaj masz: http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-5-wersji-nowe-i5590603472.html
Tylko że cena atrakcyjna bo wysyłka prosto z magazynów z Chin pewnie gdzieś, bo zza granicy i trzeba by na nie czekać ~30dni po zamówieniu wg opisu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki już wybrałem (Steelseries Spectrum 5XB) ;] teraz tylko zamówić :D Nie chcę ryzykować zamawiając zza granicy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym fatality, stary model już wiekowy.. za taką kwotę w sumie nie dostaniesz nic ciekawego.

Użytkowałem Creative Fatality przed obecnymi słuchawkami. Świetnie się grało w CS'a. Jeśli ktoś skupia się na nasłuchiwaniu kroków przeciwnika tak jak ja, doceni ich skuteczność. Kupowałem je z siedem lat temu i dopiero rok temu kupiłem nowe. Dlatego polecam tym, którzy chcą za niską cenę kupić całkiem udany model słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...