Skocz do zawartości
Lio

LOlus - komisja demka

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem panie i panowie mam dla was pewnego typka, na którego wczoraj dał mi namiar Keczup.

 

#5 LOLus <3 STEAM_0:1:36465452  5.172.233.40  Steam  
14 dd 28 sier
 
 
Mam jedno demko POV niestety od 14 min dopiero, moje z ESP admin, obok jest hltv. Generalnie cała gra mi się tak średnio podoba. Szkoda, że nie mam esp na hltv, bo mógłbym wywnioskować trochę więcej. 
 
4:30 a co to sie skanuje a nic nie widac?
6:25 idzie dołem na rampe, nie zwraca uwage na gółe (bo moze nie ma po co ? ;) )
6:42 jeszcze nic nie zobaczyl a juz zmienia pozycje celownika
7:30 tu by mi sie przydalo cos w stylu esp admin ale nie mam ;/
8:00 dlaczego w prawo nie popatrzył?
9:30 yyy
11:10 w dół patrzy bo tam jest ct ;) mogl dostac info na micro ale wątpie
13:25 ja bym jeszcze te wielkie pudło dla pewnosi przeskanował no ale najwidoczniej on nie "widział" powodu ;)
13:32 wiedział, że zmienił kolo pozycje
15:40 idzie se dołem, patrzy (nie słyszy) ze ktos podchodzi i wyciaga HE,
19:30 skanuje se z gali, dół, no bo widzi nogi, ale potem te nogi sie cofaja i znikaja ale dalej trafia
 
 
 

Dałem, na admin room'a bo nie jestem pewien co do typa. Liczę na to, że coś razem wywnioskujemy.

 

edit. Czy ktoś tu wgl żyje i jest w stanie ogarnąć te demko?

Edytowane przez Lio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/refresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem oba demka, Lion masz rację odpalony jest, ta ostatnia runda na duscie utwierdziła mnie w przekonaniu. Wszystko wie, wgl nie sprawdza kryjówek, nie rozgląda się, idealnie wie gdzie rzucać granaty mimo iż czasami nawet nie słyszy przeciwnika to mimo wszystko rzuca w punkt, ustawia się i czeka idealnie widząc że za 2-3 s tam się pojawi przeciwnik. Dla mnie to wystarczający dowód żeby go zbanować, chociaż do tego mogłeś jeszcze na dobitke ssy dołożyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6:25 to mam co do tego wątpliwość , bo skanował a mogł wiedzieć że tam jest ponieważ rzucuł he i mogly mu sie wyswietlić ile ubił hp i po chwili widzial jak  koles z ct rzuca he i tutaj wychodzi słuszny skan. 
7:42 hmm czyżby tak ładnie zeskanował to tez jest ciekawe, od razu nacelował i jednym strzałem zdjął kolesia. 
11.10 widział że biegnie, lecz biegnac paczy w sciane wyczekał, potem to im od tyłu strzelał wiec dlatego tak ich wyciął 
od 19.30 z ESP juz to lepiej wyglada. od tego czasu to już całkiem , tak jak było napisane widać nogi ale celuje dalej w niego mimo ze ucieka, potem w trupie dlaczego nie w prawą strone lecz w leą sie patrzy i wyczekuje mimo że nie słychać go... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co robimy z typem? :x Może jeszcze batonik niech looknie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek postaw ostateczną decyzje i zamykamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...