Skocz do zawartości
hooligan

Niesłuszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana na serwerze FFA admin caly czas zamrazal wszystkich oslepial ich wgl nie dalo sie grac napisalem mu zeby przestal to on mnie zbanowal + na serwerach BATON mam VIPa bardzo prosze o UB Przez tego bana nie moge grac na serwerze DD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na tego admina co Cie zbanował niech wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wgl co to byl za admin wiem ze jego poczatek nicku to rich ... .... Zostalem zbanowany za nic ! Adminowi chyba nie zalezalo na serwerze i zaczol trollowac !


Możliwe że byl to e04ea3c9f146c64ab1f5fe77e18c8fb4b7b2ee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

z tej strony POSIADACZ konta o nicku "rich 16yo kid" Właśnie przeprowadziłem rozmowę z właścicielem sieci serwerów CS Home-Edition, mam nadzieję że wszystko już wytłumaczyłem sobie z Batonem. Akcja ta nie była moim incydentem a mojego brata, poza tym jest to nie możliwe abym o 16:33 robił coś na serwerze ponieważ 40 minut temu wróciłem dopiero do domu. Bardzo przepraszam za całą akcję.

 

 

Argument mojego brata:

"Bo mi się nudziło a widziałem że kiedyś miałeś admina to zobaczyłem czy nadal masz no i się pobawiłem."

 

"

 

Pozdrawiam 

h3pi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z 1 strony za takie zachowanie powinny byc wyciagniete wnioski.Trzeba zabezpieczyc przed narwanym bratem kompa

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzyło niechcący zabić 3 osoby, bo nie wyłączyłem konsoli... Takie rzeczy się zdarzają, ale nie powinny się dziać bo źle wpływają na reputację serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...