Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przede mną trudny wybór. :O . Chodzi o internet ;) . Myślę dużo o lte z plusa i chciałbym wiedzieć czy ktoś z was go ma/miał. Proszę o wypowiedzenie jak się ten internet sprawuje. ;)

Czy często są jakieś awarie? Jak tam z zasięgiem? Czy dobry do cs go? Jak tam pingi ? itd.

Nie mówcie o limitach bo jak juz brać to się doplaci te 10 zł co miesiąc i będzie bez limitu :D

Za pomoc +

Jeśli zły dział to proszę o przełożenie ;)

Dzięki ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Może te filmiki Ci coś pomogą :D

Play i Plus

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh filmikami nie moza sugerować się do końca... Osobiście miałem w Play jakiś czas temu to w Cs jakieś zawyżone wtedy pingi miałem.Ne testowałem w Plusie neta aby uzyc go do Globala (wybacz mając druta o super mocy nie będe z pakietu testował jakośc neta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bierz neta z play! Bez limitu nie opłaca się...

Zależy jaka prędkość Ciebie interesuje ;] Poczytaj różne fora :D UPC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość to chyba tam jest 150mb/s

Mam jeszcze 2 propozycje internetu mianowicie:

http://coel.pl/?page_id=12

https://komputersat.pl/index.php/radio

Luknijcie :D napiszcie proszę który byłby dobry pod cs 1.6 i cs go :)

Za wszelka pomoc +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Plusa ci powiem , że jest nie ciekawy . Laguje się i ping trzyma tak 70 80 :P i dużo problemow z plusem już miałem . Wysokie rachunki i wog :P     Ale każdy ma inna opinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a niech ktoś mi cos doradzi z tym coel i komputersat co podałem wczesniej :) która obcja juz by uciagnela cs go :) Co się tam opłaca ;)

Za pomoc + :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny instalacji itp o zawal doprowadzily mnie najpierw niech sprawdza mozliwosci techniczne.Przy radiowkach sprawa jest taka ze jak "wiatr zawieje" tak bedzie dzialac ci nie ma co oszukiwac sie ze bedziesz mial zapewniony calkowity dostep do optymalnej predkosci jak i jakosci.Odnosnie ktora opcje wybrac hmm tam gdzie taniej sie patrzy.A nie dzwoniles do Tepsy czy nie mozesz miec BSA albo do netii czy istnieje bys mial neta w technologii LLU SHARED albo LLU COMBO badz LLU zwykle?Jezeli masz DPU netii(slupy czarne chyba tak nazywali je o ile za moich czasow tak bylo) to normalny ADSL powinien smigac

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelka pomoc :) Do zamknięcia. Resztę Makarovek mi na steam pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...