Skocz do zawartości
Oleczkowy Ciastek ^.^

[Zamknięty] Oleczkowy Ciastek ^.^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Witam! 
Jako, że moja luba się przedstawiła, a mi się głupio zrobiło, że tak gram i gram na waszych serwerach a nic praktycznie o mnie nie wiecie, to aż wstyd trochę... Dosłownie brak kultury, więc na wstępie PRZEPRASZAM! :D Dobra do rzeczy... Mam na imię Jarek, mam 21 lat,  podobnie jak Oleczka nie będę pisał skąd dokładnie jestem, ale niedługo przeprowadzamy się do Włocławka także można napisać, że stamtąd... :D Jak tu trafiłem? W sumie przez rozłąkę z innym symulatorem (o tym później) Ściągnąłem Cs'a, a w ulubionych był wasz serwer i o.. tadam! :D Gram wyłącznie na PB, jakoś nie mogę się przełamać na FFA :D  Pracuję w fajnej firmie, gdzie dużo wtryskuję, zalewam formy i jest ogólnie hooot! :D hahaha. Z wykształcenia jestem elektronikiem. Uwielbiam angielski i matmę (walić rosyjski! xD) Interesuję się motosportem, sam rekreacyjnie ścigam się od czasu do czasu gokartami, gram w siatkówkę.  Wracając do tematu, przerzuciłem się na Cs'a z rFactora.. nie wiem czy ktoś kojarzy ten profesjonalny symulator głównie do Formuły 1... Ścigałem się w najlepszych ligach w naszym kraju, w jednej wywalczając tytuł mistrza a w innych było Top3, mój nick był rozpoznawalny w tamtym świecie, ale że nasz rodak, Robert Kubica przerzucił się na WRC to i ligi upadły i w tamtym momencie po dłuuuuższym przestoju z grami wbiłem do was :D Cały czas się uczę nowych map, mam swoje ulubione i miło mi się spędza z Wami czas wolny. Postaram się być aktywniejszy na forum, bo z tym kiepsko :D Pozdrowionka i dziękuję za uwagę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski.... pfff każdy głupi zna :D

A tymczasem trzeba znać język "wroga" :D

 

Witaj Skarbie <3

 

To teraz pora, żebym i ja się wkręciła w rFactora :D W końcu dobry ze mnie kierowca XDD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Sporo razem w swoich przywitaniach napisaliście, ale za to fajnie, bo można się sporo dowiedzieć :D. Witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha i kolejny z refleksem szachisty ;) Ciasteczkowy Monsterze język wroga to podstawa znać <ich verstehe nicht ..> 

 

A Roscy są kochanymi ludzmi ( wyjątek trole w grach bo oni to niszczą gry )

 

No to skoro juz wiemy o Was już troche czas poprawić waszą aktywność hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną batonową parkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Witam! 

Jako, że moja luba się przedstawiła, a mi się głupio zrobiło, że tak gram i gram na waszych serwerach a nic praktycznie o mnie nie wiecie, to aż wstyd trochę... Dosłownie brak kultury, więc na wstępie PRZEPRASZAM! :D Dobra do rzeczy... Mam na imię Jarek, mam 21 lat,  podobnie jak Oleczka nie będę pisał skąd dokładnie jestem, ale niedługo przeprowadzamy się do Włocławka także można napisać, że stamtąd... :D Jak tu trafiłem? W sumie przez rozłąkę z innym symulatorem (o tym później) Ściągnąłem Cs'a, a w ulubionych był wasz serwer i o.. tadam! :D Gram wyłącznie na PB, jakoś nie mogę się przełamać na FFA :D  Pracuję w fajnej firmie, gdzie dużo wtryskuję, zalewam formy i jest ogólnie hooot! :D hahaha. Z wykształcenia jestem elektronikiem. Uwielbiam angielski i matmę (walić rosyjski! xD) Interesuję się motosportem, sam rekreacyjnie ścigam się od czasu do czasu gokartami, gram w siatkówkę.  Wracając do tematu, przerzuciłem się na Cs'a z rFactora.. nie wiem czy ktoś kojarzy ten profesjonalny symulator głównie do Formuły 1... Ścigałem się w najlepszych ligach w naszym kraju, w jednej wywalczając tytuł mistrza a w innych było Top3, mój nick był rozpoznawalny w tamtym świecie, ale że nasz rodak, Robert Kubica przerzucił się na WRC to i ligi upadły i w tamtym momencie po dłuuuuższym przestoju z grami wbiłem do was :D Cały czas się uczę nowych map, mam swoje ulubione i miło mi się spędza z Wami czas wolny. Postaram się być aktywniejszy na forum, bo z tym kiepsko :D Pozdrowionka i dziękuję za uwagę :D

Cześć, masz dalej kierownicę :D? Jak tak jaką? Ja od 2 tygodni powróciłem do simów(wcześniej próbowałem swoich sił w level0) i aktualnie śmigać będę w Assetto Corsa klasa samochodu GT3, liga wykop.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik milo spotkać kogoś ze świata simracingu :D Mam stara wysluzona ( ponad 100 000 kolek) ale niezniszczalna Logitech FFEx. Nie pozbywam sie jej bo mam nadzieje ze jeszcze zlote czasy simracingu powroca :D Może się spotkamy gdzies na torze:D bierz uzywke Logitecha DFGT:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2-3 lata temu Logitecha DFP, teraz te 2-3 tygodnie temu kupiłem sobie własnie DFGT, bo mnie naszło na ściganie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam cie serdecznie :D Szcześcia wam życzę , Przeprowadzacie się taa ? to będzie parapetówa ? :D czuje sie zaproszony hhaaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik nooo to sprzęcik dluuugo Ci posluzy :D jak moja liga dawna sie odrodzi to zapraszam serdecznie :D

@PimPeQ pewnie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy melanz abym wolne wzial sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...