Skocz do zawartości
klodi86

[Zamknięty] Klodi86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam na imię Michał mieszkam w takim "świętym" mieście zwanym Częstochowa :). Mam 29 lat skończyłem studia o kierunku Informatyka i Ekonometria ;).Obecnie nie pracuje ale co roku wyjeżdżam na kilka miesięcy do Niemiec popracować zarobić a potem się "obijać". Interesuje mnie dużo rzeczy najbardziej oczywiście komputery i wszystko z tym związane i druga moja miłość to Muay Thai (Boks Tajski) trenowałem kilka lat ale niestety musiałem iść na "emeryture" brak czasu :) Po za tym lubię sobie pograć w CS'a uważam że gram beznadziejnie ale może powoli małymi kroczkami się nauczę grać :) Ok starczy tego hehe 

 

Pozdrawiam 

KLODI86 Michał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Witam i powodzenia w graniu w cs'ie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na PB ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No heej :) 

Zapraszamy także na Paintball :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jakieś osiągnięcia w tajskim boksie? :-) mnie interesuje Wing Chung :-) powodzenia na serwerze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej to fakt trochę mi zajęło przedstawienie się na forum :) ale będę nadrabiał braki. Co do boksu tajskiego to żadnych osiągnięć nie mam bo ćwiczyłem tylko 3 lata i to były treningi prywatne z trenerem w sumie grupa tylko 4 osobowa nie byliśmy w żadnym klubie i dlatego na zawody nie jeździliśmy tak jak pisałem prywatnie i raczej ćwiczyliśmy dla własnej satysfakcji :). Wing chun widzę że też masz fajna pasje :) z tego co wiem to niezły styl walki nie wiem czy oglądałeś film Ip Man ale na pewno tak :) tam chyba właśnie były różne style wushu. To tylko powodzenia Ci życzyć żebyś się zapisał i trenował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wing chun widzę że też masz fajna pasje :) z tego co wiem to niezły styl walki nie wiem czy oglądałeś film Ip Man ale na pewno tak :) tam chyba właśnie były różne style wushu. To tylko powodzenia Ci życzyć żebyś się zapisał i trenował :)

Zawsze coś tam zostaję w pamięci i się przydaje, w życiu :D

1:00 min

https://www.youtube.com/watch?v=-2A0Tvo9WjI

Tak oglądałem i to dzięki niemu mnie to zainteresowało. Byłem po prostu w szoku tym stylem. Z wielką chęcią chciałbym to trenować ale bym musiał dojezdzać po 55 km a jest też praca, szkoda że nie na miejscu albo w okolicy to wtedy zrozumiałe że jak najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny film :). To rzeczywiście daleko 55 km ale u mnie była podobna sytuacja bo u mnie w mieście nie było nigdzie tajskiego boksu dlatego musiałem chodzić prywatnie dopiero od 2 albo 3 lat są szkoły po otwierane aż chciał bym się znowu zapisać hehe ale nie ma czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejooo zapraszamy na PB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...