Skocz do zawartości
Wojciech J.

[Zamknięty] Wojciech J.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jestem Wojtas, co zapewne niejeden bystry gracz zdążył wywnioskować z mojego nicku w grze. Gram tylko na serwerze FFA/BF pod nickiem "Wojciech J.". Gra to dla mnie sposób na odstresowanie/zabicie nudy. Gram w CS'a od dziesiątego roku życia z wieloma przerwami. Kiedyś moja szybkość reakcji jak i celność były lepsze, niestety czasy siedzenia przy komputerze po kilka godzin dziennie skończyły się bezpowrotnie. Jestem użytkownikiem platformy Steam od niecałych dziesięciu lat: http://steamcommunity.com/id/jwojtek

W życiu prywatnym zajmuję się obróbką materiałów na Frezarce oraz obsługą maszyn do druków wielkoformatowych. Lubię grać na gitarze elektrycznej: https://www.youtube.com/watch?v=9TaRGdbcWds, 
kolekcjonować gry na Steam oraz oglądać MasterChef'a leżąc w łóżku z narzeczoną   ^^

Ps. Chciałbym pozdrowić użytkownika KeczuP. Chyba jedyna osoba na serwerze, z którą można współpracować na mapie za pomocą samych komend głosowych. Dzięki Tobie znowu przypomniały mi się czasy gry Team Play!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj i zycze wielu fragow

P.S Odnosnie masterchefa tez lubie ogladac aczkolwiek najlepszy tekst "oddaj fartucha" miazdzy wszystko

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na PB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy tak interesującego użytkownika z ciekawą pracą jak i doświadczonego gracza. Mam nadzieję że zostaniesz z nami jak najdłużej. Może przyszły admin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :D zapraszam na grupę fb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Witaj, widzę nie tylko ja zbieram gry na Steama :D W razie czego, to mam informacje do gier, kiedy, gdzie są :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe przyjęcie. Co do admina, nie mam już na takie rzeczy czasu. Byłem adminem kilka lat na innej sieci serwerów i prawdę mówiąc wolę grać, niż siedzieć 20 minut na spec próbując się upewnić, czy aby gracz "xyz" na pewno gra czysto.

Co do grupy FB, już od wczoraj jestem :)

Odnośnie gier na Steam, ja tam czekam aż na liście życzeń będzie coś o 80% tańsze i biorę. Ostatnio zdobyłem Amnesie za darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clippo jest specjalista od znajdowaniu gier za free na steam wiec sledz forum a zapelnisz biblioteke steam po brzegi grami

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy na Pokładzie.

Wielu fragów i ciekawych odcinków Master Szefa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...