Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dać radę, ale zastanawia mnie tylko karta graficzna. Ja polecam: http://www.x-kom.pl/p/222341-notebook-laptop-15-6-lenovo-z50-70-i5-4210u-4gb-1000-dvd-rw-gt840m-fhd-dos.html, tu cs;go na pewno pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qeybu3.jpg

~80 FPS, z troszkę lepszym procesorem na high. Zwykle CSGO się gra na niskich więc myślę, że do setki na Low detalach da rade :P Polecam więc brać laptop @Jacob'a :) Ten który dałeś na początku troszkę kuleje z tym Radkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1.6 każdy komp się nada ;D

Do CSGO to już inna historia. Jeśli chodzi o ten bubel co dałeś w linku to nie polecałbym. Zarobiłbym albo od rodziców wziął (ahh te czasy ;p) i kupiłbym coś lepszego. Dla mnie 2tyś nie godne polecenia zwłaszcza w takim sklepie :/ @Lio do tego laptopa dodałbym jeszcze 4GB RAM-u, pamięci mieć nigdy nie zaszkodzi mieć więcej :) Myślę że niskich te 60-90 pociągnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1.6 każdy komp się nada ;D

Do CSGO to już inna historia. Jeśli chodzi o ten bubel co dałeś w linku to nie polecałbym. Zarobiłbym albo od rodziców wziął (ahh te czasy ;p) i kupiłbym coś lepszego. Dla mnie 2tyś nie godne polecenia zwłaszcza w takim sklepie :/ @Lio do tego laptopa dodałbym jeszcze 4GB RAM-u, pamięci mieć nigdy nie zaszkodzi mieć więcej :) Myślę że niskich te 60-90 pociągnie ;p

 

Nie wiem do końca czy 8 widzi powiedzmy 8 gb ramu badz więcej czy nie ma ograniczenia że przy 32 bitowym widzi np do 8 gb a 64 bitowy widzi więcej.Ta karta co dałes KEymoon słąbe wynik ma w 3D MArku.LEpsza propozycja JAcoba zdecydowanie.Aczkolwiek z dokładaniem pamięci RAM w laptopach to nie jest tak prosto jak w blaszakach chodz do skomplikowanych operacji nie nalezy ale więcej ostrożności trzeba wykazać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuje, upgrade komputerów stacjonarnych. Lepiej kupić sam piec za 2200zł i cieszyć się wydajnością w wielu innych grach. Nawet kupno całego zestawu: monitor(500zł), klawa mysz(100zł), piec(1500zł), da kilkukrotnie większą wydajność niżeli kupno laptopa.

 

edit. 

Oczywiście tylko i wyłącznie składaki, stop komputerom z allegro, albo marketów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lio to prawda aczkolwiek w połowie się zgodzę, dlaczego? Owszem NIGDY ale to NIGDY nie kupujcie komputerów czy innych sprzętów typu urządzeń. Z allegro to można ale trzeba trochę poświęcić czasu od kogo, co, za ile itp. Sam kupiłem komputer z allegro 4 lata temu i 0 wad, słowo. Nie ukrywam że są tacy (na allegro) co ładnie wygląda komp ale to za mało i należy 100x zapytać niż później w paczce zobaczyć bubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem, że cena do 2000-2100? Jakbyś dołożył kilka stówek to byś miał sprzęt na lata :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...