Skocz do zawartości
Wariat121

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiacie może jakies sporty zimowe? :D Jesli tak to jakie i czy są cięzkie do nauczenia sie np. jezdzic, grać  :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sportem zimowym można nazwać wygrzewanie się przy kominku to jest to moje ulubione zajęcie XD

a tak serio to standardowo Łyżwy ( amatorsko) narty ( chodź dawno nie byłem w górach)

 

Co do nauki - to jak umiesz jeździć na rolkach to dasz rade i na łyżwach jest łatwiej. Z nartami tez nie było dużego problemu - zaczynając od małych zniesień i zjazdów. ( godzinka lub dwie z instruktorem i załapiesz)

Moim kolejnym celem jest snowboard ( jedni mówią ze łatwiejsze od nart, drudzy ze ciężka jazda - czas się przekonać) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporty zimowe to najlepiej sanki hahah :D 1. łatwe, i proste do nauki 2 . szybko mozna sie zembów pozbyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyżwy łatwiejsze od rolek? :D jak dla mnie dużo gorzej na łyżwach, szczególnie po świeżo czyszczonej tafli :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odśnieżanie wjazdu przed domem, można nazwać sportem, to właśnie tym zajmuję się w zimę. A czy jest to trudne do nauczenie? Powiedziałbym, że z czasem idzie coraz lepiej.

Więc polecam czasem poodwalać trochę śniegu, fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyżwy łatwiejsze od rolek? :D jak dla mnie dużo gorzej na łyżwach, szczególnie po świeżo czyszczonej tafli :D

 

Wszystko zależy od człowieka, Mi osobiście łatwiej jest jeździć na łyżwach :D i racja z czyszczoną taflą. 

I z zimowych sportów zapomniałem o Wojnach na śnieżki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...