Skocz do zawartości
Złoty

JabUlani

Rekomendowane odpowiedzi

https://drive.google.com/folderview?id=0B39BmbjavorObnJWX0Nqa1BER3c&usp=sharing

 

Pierwsze demo jak ubija Honey. Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego killa. Na "przypadkowego" mi to nie wygląda. Szczególnie, że celuje bardzo dokładnie.

Drugie demo to właściwie pierwszy kill mnie interesuje, jednak z niego może się wykręcić. Ogląda dość szerokie pole, ale gdy CT zbliża się do wyjścia to jego celownik już tam jest. Bardzo mocno naciągany, jeśli przypadek, że akurat wtedy tam patrzył. 

 

Generalnie gość bardzo mi śmierdzi. Oglądam go od kiedy pierwszy raz z nim grałem i widziałem parę ściemnionych akcji, jednak nie nagrałem, a demek z hltv nie chce mi się analizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczucie idealnego momentu to kwestia szczęścia, gdyby było z 5 takich akcji nagrane i to w niewielkim odstepie np.najednej mapie to można by było mówić o podejrzanym wyczuciu momentu według mnie przynajmniej patrząc na te dwie akcje  gość jest czysty poprostu troche szczęścia i tyle. można go poobserwować i alb nagrać demko na którym bedzie widać i do tego ssy albo same ssy i liczyć ze cos bedzie widać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczucie idealnego momentu to kwestia szczęścia, gdyby było z 5 takich akcji nagrane i to w niewielkim odstepie np.najednej mapie to można by było mówić o podejrzanym wyczuciu momentu według mnie przynajmniej patrząc na te dwie akcje  gość jest czysty poprostu troche szczęścia i tyle. można go poobserwować i alb nagrać demko na którym bedzie widać i do tego ssy albo same ssy i liczyć ze cos bedzie widać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jeśli chodzi o pierwsze demo to wydawało mi się, że Honey jest za ścianą a nie biegnie po platformie. Nie wiem gdzie mi ten model zniknął na demku. To zmienia postać rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem takich akcji jak ta z pierwszego demka, żeby mi model zniknął. No ale już wiadomo, że na podstawie tych dem nie można go banować. Ale oglądać go trzeba nadal, bo czasami ma podejrzanie dobre info. Jeśli coś odpala w czasie gry to prędzej czy później popełni błąd i wpadnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...